why so serious?

Awatar użytkownika

Topic author
kaczoraga
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

why so serious?

Postautor: kaczoraga » 25 mar 2020 13:10

Dlaczego wszyscy wokół poruszają tylko i wyłącznie poważne, trudne tematy? Przecież to niczego nie zmieni, tylko można się zdołować. Są zalecenia żeby unikać [uscisk] to trzeba się stosować i tyle. A już na pewno [modlitwa] nie pomoże.
Od takiego rozmyślania o sprawach ostatecznych tylko głowa może rozboleć... Trzeba cieszyc się życiem [dziadek] póki trwa, drugiej szansy nie będzie!!!
Wake the fuck up [o boze]

Awatar użytkownika

klansman
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 60 razy
Otrzymał/a podziekowań: 380 razy

Re: why so serious?

Postautor: klansman » 25 mar 2020 13:23

Od zawsze tak było i będzie, że tematy które tyczą nas bezpośrednio będą na topie.

Awatar użytkownika

Antymilicjant
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 12 razy
Otrzymał/a podziekowań: 20 razy

Postautor: Antymilicjant » 25 mar 2020 14:30

kaczoraga pisze:Dlaczego wszyscy wokół poruszają tylko i wyłącznie poważne, trudne tematy? Przecież to niczego nie zmieni, tylko można się zdołować. Są zalecenia żeby unikać [uscisk] to trzeba się stosować i tyle. A już na pewno [modlitwa] nie pomoże.
Od takiego rozmyślania o sprawach ostatecznych tylko głowa może rozboleć... Trzeba cieszyc się życiem [dziadek] póki trwa, drugiej szansy nie będzie!!!

Taki chyba jest sens pisania na Forum.Jezeli kazdy z nas bedzie mial takie same zdanie na dany temat to nie będziemy w ogòle podejmować polemiki. Oczywiscie z zachowaniem szacunku dla oponenta.
1997-2000 Alan
2000-2002 Proxima
2002-2003 Protection
2003-2004 Sat-Guard
2004-2006 Solid Security
2006-2007 Domena
2007-2009 Van Guard,(Team leader)
2009-2015 Brinks Ireland ltd.(Site Supervisor)
2015-2016 Noonan (Site Supervisor)
2016- Koniec:)

Licencja POF1,2.
PSA Licence(Static,Licensed Premises,Cash-in-Transit).

Awatar użytkownika

Topic author
kaczoraga
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: kaczoraga » 31 mar 2020 06:14

kaczoraga pisze:Dlaczego wszyscy wokół poruszają tylko i wyłącznie poważne, trudne tematy? Przecież to niczego nie zmieni, tylko można się zdołować. Są zalecenia żeby unikać [uscisk] to trzeba się stosować i tyle. A już na pewno [modlitwa] nie pomoże.
Od takiego rozmyślania o sprawach ostatecznych tylko głowa może rozboleć... Trzeba wydawać $$$ na http://wydawnictwocerte.pl/index.php/nasze-projekty/kampanie-reklamowe (reklama jest płatna - admin) i cieszyć się życiem [dziadek] póki trwa, drugiej szansy nie będzie!!!

A u mnie właśnie sypie śnieg, jak nigdy przez całą poprzednią zimę... I co będzie miało poważniejsze skutki: pandemia czy zmiany klimatyczne, ha?! [vinsent]

Awatar użytkownika

klansman
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 60 razy
Otrzymał/a podziekowań: 380 razy

Postautor: klansman » 31 mar 2020 11:06

Po co doszukiwać się większego zła?

Awatar użytkownika

John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 198 razy
Otrzymał/a podziekowań: 97 razy

Postautor: John Pluto » 31 mar 2020 16:20

Oj, tutaj to moglibyśmy dyskutować o sferze duchowej i zjawiskach paranormalnych bardzo długo. Dla Ciebie jasne i pewne jest że drugiej szansy nie będzie a dla ogromnej rzeszy innych ludzi (mnie wliczając) to wcale nie jest takie oczywiste ;) I przyznam, że śmierć to dla mnie nie jest temat ostateczny i wisi mi zdecydowanie, kiedy mnie dopadnie bo żyję szybko i mogę umrzeć młodo (względnie, bo już jestem po 40 stce) jako "stary Rockandrollowiec" [2smiech] Zjawiska paranormalne i ogromne pokłady tematów z tym związanych to jedno z moich życiowych zainteresowań, oprócz broni, muzyki, samolotów, języków obcych, dobrej literatury i wielu innych. Nie będę jednak zaczynał tu dyskusji bo to forum nie jest na taki temat. [OK] Nie wszyscy mają zły humor i Uwierz, że cieszą się życiem bardziej niż Myślisz. Pozdrawiam serdecznie.
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Wróć do „Hyde Park”