Siłownia

Awatar użytkownika

Tetryk
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 5 razy
Otrzymał/a podziekowań: 8 razy
Status: Offline

Re: Siłownia

Postautor: Tetryk » 15 lut 2022 13:45

yachim pisze:No mogę,mogę.

Ja to znam z życia. Kontrahenci zawsze woleli mnie od kapitanów armii,doktorów prawa z ochrony i tak dalej. Tamci mogli dupę obrobić,a robota była najpierw dla mnie. Nikogo filozofie madral nigdzie nie obchodzą. Efekt ochrony pasywnej daję ja. Głupi Kowalski boi się wielkiego chłopa. To psychologia jest.

Awatar użytkownika

yachim
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 10 razy
Otrzymał/a podziekowań: 161 razy

Postautor: yachim » 15 lut 2022 13:52

Aż do chwili gdy stanowisko pracy wymagało wpisu KPOF. Nie masz, to do widzenia.

Awatar użytkownika

Tetryk
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: Tetryk » 16 lut 2022 17:22

yachim pisze:Aż do chwili gdy stanowisko pracy wymagało wpisu KPOF. Nie masz, to do widzenia.

Mam ten śmieszny papier,który miesza jeszcze wielu ludziom w głowach. Nie potwierdza on niczego. Jakkolwiek nie jesteś moim stronnikiem, to jednak wiesz pewnie że tak jest.
Znam też kilka osób,które pracują na lewo w obiektach gdzie KPOF jest konieczny. Niepełnosprawni na nockach, a w razie kontroli z zewnątrz ( abstrakcja ) mają łgać,że ktoś nagle zachorował.
Co do siłowni- pękło znowu 200 kg w martwym ciągu. A miałem nie szaleć... [drapanie]

Awatar użytkownika

yachim
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: yachim » 16 lut 2022 19:40

Bujną wyobraźnię to ty jednak masz.

Awatar użytkownika

Tetryk
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: Tetryk » 17 lut 2022 05:25

Aż kusi prymitywny głupcze,żeby zamieścić tu zdjęcie z treningu i pracy,do tego skan dowodu [diadel_s] Nie mogę niestety tego zrobić, a chętnie bym pozamiatał. To jedyny minus sytuacji, bo życie jest kwestią poważną,w odróżnieniu od dupków internetowych.
Tak, 200 kg w martwym. To niewiele, bo łebki targają po 250, ci co mocniejsi. Było najpierw wiosło podchwytem z ciężarami od 95 do 107,5 w głównych seriach. Kilka serii na Hammerze, potem aeroby. Tylko po co ja o tym piszę z laikiem? [drapanie]

Awatar użytkownika

yachim
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: yachim » 17 lut 2022 11:34

W to że wyglądasz jak upasiony kwadraciak, to akurat jestem w stanie uwierzyć. Chodzi mi o te drugie bzdury :)

Awatar użytkownika

Tetryk
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: Tetryk » 17 lut 2022 14:37

yachim pisze:W to że wyglądasz jak upasiony kwadraciak, to akurat jestem w stanie uwierzyć. Chodzi mi o te drugie bzdury :)

Dzieli nas przepaść absolutna bo nie miał byś widzę żadnej szansy ani podejścia do mnie bez broni palnej [diadel_s] Ot,Jasiu ma pod tapczanem hantle i leci kalistenika :lol: Przecież nie będzie upasiony karkiem. Czyli jak dla mnie to nie istniejesz na żadnym polu.

Awatar użytkownika

yachim
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: yachim » 17 lut 2022 15:02

Zęby sam sobie myjesz, czy kobita musi ci pomagać, bo tobie się na tyle ręka nie zgina ? :D

Wróć do „Hyde Park”