Reklama

Baltic Sail Gdańsk 2017 to największa międzynarodowa impreza żeglarska. Działania stewardów i ochrony.

Awatar użytkownika

Topic author
Epitet
Generał
Generał
Podziękował: 403 razy
Otrzymał/a podziekowań: 447 razy
Status: Offline

Baltic Sail Gdańsk 2017 to największa międzynarodowa impreza żeglarska. Działania stewardów i ochrony.

Postautor: Epitet » 13 wrz 2017 09:14

W tym roku 21. edycja zlotu rozpocznie się 29 czerwca (czwartek) i potrwa do 2 lipca (niedziela).
Podczas czterech festiwalowych dni będzie można przeżyć wspaniałą żeglarską przygodę, która przybliży nam nie tylko morskie tradycje Gdańska, ale również całej hanzy. Nowym miejscem odbywania się części lądowej Baltic Sail jest Ołowianka, a dokładniej teren Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Wydarzenia i atrakcje zostały podzielone na cztery strefy, w której każdy znajdzie coś dla siebie.
U nas nie będą się nudzić fani żeglarstwa, mając możliwość wzięcia udziału w rejsach pięknymi żaglowcami na Zatokę Gdańską.
W ciągu dnia dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy zajęcia sportowe, kulturalne i edukacyjne oraz żeglarskie warsztaty.
Przez cały dzień będzie działać strefa gastronomiczna.
Wieczorem zapraszamy na koncerty szantowe, Bitwę Morską oraz pokaz fajerwerków.
Program tegorocznego Zlotu zapewni niezapomniane atrakcje dla wszystkich, przez wszystkie dni BALTIC SAIL GDAŃSK.

link http://www.trojmiasto.pl/Baltic-Sail

DZIENNIKARZ I UCZESTNIK BALTIC SAIL 2017 ZAATKOWANY NAGLE PRZEZ OCHRONIARZA

link https://www.youtube.com/watch?v=pWzLWktNNzY

link https://www.google.pl/url?url=https://w ... 3x_bfm6F2w

Relacja:

Opublikowany 29 cze 2017

Uczestniczyjem w imprezie BALTIC SAIL i rano przypłynełem z mariny w Sopocie jako Sternik Morski wraz z Kapitanem Mariuszem statkiem żaglowym ZIJA.Po zacumowaniu oficer imprezy , miła pani wolontariuszka ze Szzecina wręczyła nam koszulki i opaski od ORGANIZATORA uprawniające nas do udziału specjalnym PARTY dla żeglarzy uczetniczących w tej imprezie.

O godzinie 19.00 miał się odbyć Bankiet dla Kapitanów a 20.00 PARTY dla załóg. więc pojechałem po południu do domu i ubralem na tą okoliczność mundur galowy KONTRADMIRAŁA Polskich Drużyn Strzeleckich.
Wziąłem też wolontariuszkę fundacji SŁAWPOL na tę imprezę.Na Bankiet Kapitański trzeba było mieć specjalne zaproszenia i ...biale kszule z kłnierzykiem , więc ja tam nie wszedłem , ale jako dziennikarz www.neon24.pl zrobiłem krótki film z miejsca gdzie dbywała się ta impreza.
Następnie udaliśmy się do namiotu , gdzie odbywać się mało PARTY i spiewać mieli szanty a i dawali darmowe piwo dla uczestników z załóg przybyłych z jachtów któe przypłynęły z róznych portów nad Bałtykiem.
Po jakimś czasie udałem się do toalety i wyszedłem ze strzeżnego przez ochronę placu.Wracjąc przy scenie napotkałem ochoniarzy i usłyszłem od jednego z nich : marynarzu ty masz opuścić ten plac!?
Pokazałem opaskę od organizatora i powiedziałam , że tu jestem LEGALNIE.Ochroniarz widząc to zwyzywał mnie i powiedział mi , że i tak mnie stąd wyrzuci , bo mu zepsulem HUMOR!?
Po jakimś czasie przyszło do mnie do namiotu dwóch ochroniarzy i próbowali mi siłą zerwać opaskę z ręki , ale im na to nie pozwoliłem i włączyłem kamerę , co ich zbiło z pantałyka!?
Pózniej jakaś kobieta , która szła przede mną nagle stnęła i lekko ją dotknąłem wymijając!?
Kobieta rozadrła się do mnie "nie dotykaj mnie" i zaraz pobiegła do młodej dziewczyny na skargę na mnie!?
Nadmieniam , że rano kiedy spacerowałem po keji wzdłóż Motławy kobieta będąć na jachcie wyzywała mnie i krzyczałą aby jej na jacht ...nie wchodził mimo, a że nawet nie miałem takiego zamiaru!?
Po jakimś czasie napotkałem mojego Kpitana Mariusza i poprosiłem go aby nie pozwolił na dalsze prowokacje , które miały na celu usunięcie mnie z tej imprezy.....
Prosiłem równierz ochroniarza o skontaktowanie mnie z ORGANIZATOREM , aby wyjaśnić o co tu chodzi!?
Pojawiła się młoda niedświadczona dziewczyna , która tytułowała się ORGANIZATOREM i powiedziała mi , że ochrona mówiła jej , że na mnie są SKARGI!?Włączyłem więc kamerę aby zarejstrować co będzie się działo dalej i poszedłem po dziewczynę , która przyszła ze mną.Ochroniarz szarpał mnie za rękaw i nie chciał pozwolić mi podejść do towarzyszącej mi kobiety!?

Następnie przekonywał ją aby na mnie ..wpłyneł , bo mam sobie iść na ...Długą!?
Pokazałem opaskę i powiedziałem , żę jako uczestnik BALTIC SAIL , który dziś przypłynął jachtem ZIJA z Sopotu jest tu legalnie , więc dlaczego mnie się czepia!?
W tym momencie, kiedy grzecznie siedziałem na ławce szarpnął mnie i zaczął wykręcać rękę i wyrywać moją kamerę.
POwiedziałem mu że to jest narusznie nietykalności cielesnej i zgłoszę to POLICJI.
Wtenczas ochroniarz próbował wyrwać mi kamerę i krzyczł do mnie , że wrzuci ją do Motławy.
Wyjąłem komórkę i powiedziałem , że już dzwonie po POLICJĘ.
Ochroniarz odstąpił!?Impreza BALTIC SAIL jest finansowana z budżetu miasta Gdańska a jestem Radnym dzielnicy Stogi.
Widać ochronę zatrudnia miasto Gdańsk a Prezydent Adamowicz stale ucieka przed moją Kamerą!?
Ponadto to Organizatorem jest Fundacja Gdańska sytematyczne zasiłana z budżetu miasta a młoda niedświadczona dziewczyna podająca się za ORGANIZATORA dała się manipulować Agencji Ochrony i robi to co jej się powie....pan ochroniarz z bndyckim zacięciem.
Przypmniałem sobie , że ochroniarz to ten sam , który w Nowy Rok dwa lata wcześniej napadł na mnie i znienacka udezrył mnie z tyłu w twarz pod Żurawiem w Gdańskui uciekał !?
Wezwana Policja jechał pół godziny i mimo , że szedłem za agresorem nie chciała ustalić jego personali , lecz przez telefon mieli do mnie pretenssje , że nie stoją i nie czekam na radiowóz!?Bandyci maja układy z Policją i są ochroniarzami!?
FILM pokazuje PRAWDĘ!?

Tak jeden z uczestników zapamiętał wizytę na tej imprezie.
Na szczęście nikomu nic sie nie stało.

link http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post ... -w-gdansku

Impreza miała bardzo spokojny przebieg.
Nie ma to jak jeść do syta, spać słodko i żyć beztrosko...

Wróć do „Imprezy Masowe”