Pytanie o kursy strzeleckie przygotowujące do egzaminu na broń z pracą w ochronie

Awatar użytkownika

Topic author
Filipo
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

Pytanie o kursy strzeleckie przygotowujące do egzaminu na broń z pracą w ochronie

Postautor: Filipo » 21 kwie 2018 21:09

Witam Serdecznie
Mam pytanie: Czy gdzieś w Warszawie bądź w Ciechanowie organizują kursy strzeleckie przygotowujące do egzaminu na broń z pracą w ochronie?

Awatar użytkownika

pistol
Kapral
Kapral
Otrzymał/a podziekowań: 23 razy

Re: Pytanie o kursy strzeleckie przygotowujące do egzaminu na broń z pracą w ochronie

Postautor: pistol » 22 kwie 2018 07:06

Polecam usługi instruktora strzelectwa p. Adama Wieczorka z firmy Asy Strzelectwa. Prowadzi przygotowanie do egzaminu w formie indywidualnej co jest o wiele bardziej skuteczne niż jakieś kursy szkolące masowo za grubą kasę. Kontakt do p. Adama mogę podać na priv.

Awatar użytkownika

Axar
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 22 razy
Otrzymał/a podziekowań: 83 razy

Re: Pytanie o kursy strzeleckie przygotowujące do egzaminu na broń z pracą w ochronie

Postautor: Axar » 22 kwie 2018 08:34

Filipo pisze:Witam Serdecznie
Mam pytanie: Czy gdzieś w Warszawie bądź w Ciechanowie organizują kursy strzeleckie przygotowujące do egzaminu na broń z pracą w ochronie?

Tak czytam to pytanie parę razy i odpowiem pytaniem na pytanie.
A czy kolega jest już KPOF ?

Awatar użytkownika

Topic author
Filipo
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Filipo » 22 kwie 2018 09:17

Tak jestem od listopada

Awatar użytkownika

Topic author
Filipo
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Filipo » 22 kwie 2018 09:41

pistol pisze:Polecam usługi instruktora strzelectwa p. Adama Wieczorka z firmy Asy Strzelectwa. Prowadzi przygotowanie do egzaminu w formie indywidualnej co jest o wiele bardziej skuteczne niż jakieś kursy szkolące masowo za grubą kasę. Kontakt do p. Adama mogę podać na priv.

Jeśli można to poproszę.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 55 razy
Otrzymał/a podziekowań: 51 razy

Postautor: KarolWielki » 22 kwie 2018 19:09

Również byłbym zainteresowany kontaktem do tego Pana.
KarolWielki 33/6

Wróć do „Mazowieckie”