Reklama

Ochrona Hotelu Warszawa

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 28 razy
Otrzymał/a podziekowań: 32 razy
Status: Offline

Ochrona Hotelu Warszawa

Postautor: IHMS » 03 paź 2017 19:50

Dotarło do mnie, że Raffles już teraz szuka ludzi ochrony hotelu Europejskiego (jeszcze w budowie).
Ogłoszenie jest na stronie ich głównej Raffles poświęcononej zatrudnieniu więc niestety jakiś tam angielski wymagany chociażby do aplikacji.
Wystarczy wrzucić w wyszukiwanie keyword: Warsaw i category: Security i wyjdzie, niestety ich system tak działa, że da sie podać linku bezpośredniego do konkretnego ogłoszenia.
Wrzucę poniżej skróconą, skopiowaną treść ogłoszenia, Raffles to mega luksusowe hotele, głownie w miejscach typu Singapur czy Dubai, tak zwane 5+ bo brakuje dla nich gwiazdek na standardowej skali gwiazdek.
Myślę, że może warto się zainteresować bo to na pewno coś innego, niż standardowa robota w ochronie, choć pewnie nie wszystkim podpasuje.

powodzenia

Security Supervisor
Primary Location: Poland-Warsaw-Raffles Europejski Warsaw
Employee Status: Regular

Raffles Hotels & Resorts is a collection of award-winning luxury hotels located in vibrant destinations around the world. Unique with its own distinct personality, each Raffles hotel distinguishes itself with the highest standards of product and service.

We offer excellent career development and growth opportunities for our colleagues who have the talent, dedication, drive and passion to be part of a leading global luxury hospitality brand.

Raffles Europejski Warsaw, scheduled for opening in 2017, not only brings a new luxury hotel to this fast changing city, but also heralds the next chapter for one of the city’s most iconic and best loved buildings. It will offer its guests 103 elegant guestrooms and suites; a restaurant with an outdoor terrace with seasonal menus showcasing Poland’s rich produce and cuisine; a bar and cigar lounge; and a pâtisserie that will evoke Hotel Europejski’s fascinating story. The hotel will also house a spa featuring six treatment rooms.

If you are looking for a dynamic environment for growth, please join us as:

Security Supervisor

Reporting to the Director of Engineering, responsibilities and essential job functions include but are not limited to the following:
Consistently offer professional, friendly and engaging service
Ensure the overall safety and security of the hotel guests, Colleagues and hotel premises
Act as a member of the Emergency Response Team, responding in cases of fire, accident, safety concerns and calls for medical assistance
Responsible to handle the security staff
Investigates all guests, employees, property loss, accident reports, theft, disturbance and outside problems
Controls internal and external areas and staff in their locations
Conduct regular floor patrols, cash counts and crowd control
Conduct departmental key control audits and maintain key control records
Ensure that any violations to law or hotel policy is investigated and reported
Respond to all emergency situations and provide First Aid and C.P.R. as required
Correct and report any fire hazards or health and safety hazards
Maintain computer records of all actions in a Daily Activity Report
Assist guests regarding hotel facilities in an informative and helpful way
Follow all safety policies
Reviews and updates security procedures and policies
Other duties as assigned

Qualifications:
Self-motivated individual who has strong leadership qualities
Excellent organization skills, written and oral communication skills
Five years’ experience in security and safety of property and people, preferably in a luxury hotel
Law and Security Diploma or Law Enforcement Certification
Current First Aid and C.P.R. certificates
Available to work overnight shifts, weekends and holidays

Physical Aspects of Position (include but are not limited to):
Constant standing and walking throughout shift
Frequent lifting and carrying up to 30 lbs
Constant kneeling, pushing, pulling, lifting
Frequent ascending or descending ladders, stairs and ramps

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 48 razy
Otrzymał/a podziekowań: 44 razy

Re: Ochrona Hotelu Warszawa

Postautor: KarolWielki » 03 paź 2017 19:59

Security Supervisor? - to trochę wyżej niż normalny pracownik ochrony, coś jak kierownik ochrony ( menadżer).
Myślę, że w tym hotelu będzie tak jak prawie każdym hotelu warszawskim. Supervisor będzie na etacie z hotelu, któremu będą podlegać pracownicy ochrony np z AO za 11-13zł na h :)
Ostatnio zmieniony 03 paź 2017 20:07 przez KarolWielki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: IHMS » 03 paź 2017 20:05

Nie zawsze, w branży ochrony tak, ale w innych branżach (hotele i generalnie całe tzw. hospitality) które tylko zatrudniają pracowników ochrony, czesto używają nazwy supervisor zamiast officer czy guard, podobnie jak w ochronie nocnych klubów jest door supervisor, ale nie jest się "kierownikem drzwi" ;)
Z tego co wiem szukają szeregowego personelu, który co najwyżej będzie czasem odpowiedzialny za pracę dodatkowego personelu outsourcowanego z zewnąrz na specjalne okazje.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 03 paź 2017 20:12

Szkoda tylko, że wymagań kupa. A o zarobkach nic :). Jakiś żydowski hotel na pewno :)

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: IHMS » 03 paź 2017 20:18

Jak Cię wymagania w pracy zniechęcają tzn, że robota ewidentnie nie dla Ciebie, więc jakby masz problem z głowy.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 03 paź 2017 20:22

IHMS pisze:Jak Cię wymagania w pracy zniechęcają tzn, że robota ewidentnie nie dla Ciebie, więc jakby masz problem z głowy.

Na pewno, za długo pracowałem w warszawskich hotelach :)

Awatar użytkownika

John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 180 razy
Otrzymał/a podziekowań: 88 razy

Postautor: John Pluto » 03 paź 2017 21:53

KarolWielki pisze:Szkoda tylko, że wymagań kupa. A o zarobkach nic :). Jakiś żydowski hotel na pewno :)

Powiem ci tyle: CV do Raffles wysłałem już w kwietniu 2017 i dopiero jakiś miesiąc temu dostałem odpowiedź w postaci testu ze 125 pytaniami [ksiega] Odpowiedź na wszystkie pytania , według działu HR Raffles powinna zająć około godziny. Całość oczywiście po angielsku, ale to jest pestka. Najdziwniejsze dla mnie jest to, że ten cały test zawiera również dużą ilosć pytań, które równie dobrze możnaby zawrzeć w egzaminie do Policji czy innych służb. Kompletna psychologia, jakiś multiselect, liczenie ststystyczne, itp [o boze] Nie wiem, kogo oni w tym hotelu szukają i uważam, że mam naprawdę porządne kwalifikacje (np. certyfikowane szkolenia z obsługi klienta,itp, nie tylko typowo ochroniarskie sprawy) i imponujące CV i mam tego świadomość. Natomiast okazało się, że to jest niewystarczające do pracy w ochronie Raffles Europejski. Trudno, może te testy niezbyt mi poszły i pewnie się nie nadaję do pracy tam, ale Uwierz mi, pracowałem w hotelach w Warszawie również i podobnie uważam, że poszukują szeregowych pracowników ochrony, jednak z jakimiś chyba "supermocami" [drapanie] Praca w ochronie hotelu poczynając od 3-4 gwiazdkowego do 5 gwiazdkowego nie różni się od siebie aż tak bardzo. Może są wyższe standardy i nacisk na obsługę ale praca ochrony wygląda podobnie - dyskrecja, baczna uwaga i stanowczość to podstawa. Raffles to jest marka luksusowa, mają hotele na całym świecie , np.w Emiratach, itp zatem pewnie stawiają na najwyższe standardy obsługi klienta. Słyszałem głosy, że ma to być jeden z najbardziej luksusowych hotei w Polsce, bardziej nawet niż Bristol, jakiś dach szklany i inne kosmosy - parking podziemny wielopoziomowy chyba do -5. Rozumiem to, jeżeli super referencje dotyczą takich stanowisk jak recepcja, czy room service supervisor albo event manager i tego typu. W ochronie też można być dobrym i się spełniać i można to udowodnić poprzez referencje i pokazanie swojej wartości w miejscu pracy...ale trochę zaczynam przypuszczać, że praca w ochronie tego super-hotelu być może zależy trochę od znajomości i poleceń, jak to często bywa w naszym kochanym kraju. Nie wiem, może się mylę i mój wpis brzmi jak urażona ambicja ale szczerze, nie ambicja jest powodem wpisu tu, tylko chęć wyrażenia mojej prywatnej opinii. Tyle.

Awatar użytkownika

omegaochrona
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: omegaochrona » 11 paź 2017 08:34

ciagle aktualne??

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: IHMS » 25 paź 2017 09:37

Z tego co wiem tak,
ma być też wkrótce ogłoszenie po polsku w Pracuj.pl

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: IHMS » 06 lis 2017 16:59

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 06 lis 2017 17:57

dość ciekawe, lecz bardziej ciekawi mnie płaca ;)

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: IHMS » 07 lis 2017 10:59

Płaca jak zawsze zależy pewnie od tego co się ma na CV, nie sądzę żeby była dla wszystkich taka sama.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 07 lis 2017 12:16

to tak jak, w Regent Hotel. Mają własną ochronę, którym płacą 1500zł netto na zleceniówce i ciągle tam poszukują. Więc myślę, że w tym "prestiżowym" hotelu można tego samego się spodziewać. :)

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 710 razy
Otrzymał/a podziekowań: 288 razy
Status: Online

Postautor: Cyborg » 07 lis 2017 12:20

To że hotel jest "prestiżowy" to nie znaczy że nie będą "dziadować" na ochronę.

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy

Postautor: IHMS » 07 lis 2017 14:20

Pieprzycie jak potrzaskani, a ja mam info (bezpośrednio z hotelu), że od najniższego szczebla po samego dyrektora, wszystkim przysługuje taki sam pakiet (czyli ochronie też):
- umowa o pracę z hotelem (a nie outsourcem) plus wszystkie wynikające z niej przywileje czyli np. płatny urlop i godziny zgodne z PP,
- prywatna dodatkowa opieka zdrowotna (pełen pakiet dla wszystkich nie zależnie od stanowiska),
- pełne wyżywienie w czasie zmiany,
- i ubiór, uniform, czy garnitur zależnie od działu.
Natomiast do samej kwoty na umowie to pewnie jest tak jak pisałem, to co dostaniesz odzwierciedlać będzie to co reprezentujesz na CV lub rozmowie... jak się na nią dostaniesz.

Wróć do „Mazowieckie”