Reklama

Ochrona Hotelu Warszawa

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 53 razy
Otrzymał/a podziekowań: 46 razy
Status: Offline

Re: Ochrona Hotelu Warszawa

Postautor: KarolWielki » 08 lis 2017 12:20

Axar pisze:Panowie to nie jest temat o Regent hotel a szkalujecie ofertę jak osoba z zaawansowanym syndrom 'cięcia' , więc skąd możecie znać warunki zatrudnienia i specyfikę pracy na tym obiekcie.

To nie szkalowanie. Po prostu można zaobserwować, że na hotelach aż tak super nie płacą. Jeszcze rok temu na Marriott płacili mi 9zł netto z Konsalnetu. Ale żeby nie być taki anty-wszystko, to wiem że na Ursynowie jest hotel blisko lotniska gdzie faktycznie płacą 12-14zł netto w systemie 24h lub 12h i otrzymuję się umowę o pracę.

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 28 razy
Otrzymał/a podziekowań: 32 razy

Postautor: IHMS » 22 lis 2017 15:02

To dodam jeszcze tylko dla równowagi punkt widzenia z drugiej strony stołu. Skontaktowałem się z osobą zaangażowaną w tą rekrutację i poniżej wrzucam kopię tego co mi przesłała na skypie bo nie chce mi się przepisywać.
"(...) poprosiłem HR żeby wszystko szło bezpośrednio do mnie i trochę sobie w brodę teraz pluję. Dostajesz na skrzynkę z 70 cv, z tego z 15 w ogóle nie powinno tu aplikować, kierowcy, ubezpieczeniowcy, przedstawiciele handlowi i wszyscy inni z poza branży, którym się wydaje, że mogą robić wszystko.
Następne 10-15 sztuk to osoby, które nie wiedzą co chcą z sobą zrobić, trochę w ochronie trochę gdzieś, znowu trochę w ochronie i trochę gdzie indziej, krótko mówiąc mają w gdzieś co robią.
Z drugiego końca skali też musisz odciąć z 10 bardzo mocnych aplikacji osób ze stanowisk dyrektorskich i managerskich, które w sumie nie wiem po co aplikowały, bo jak zadzwonisz wyjaśnić, że ogłoszenie dotyczy dokładnie tego co w tytule, czyli "pracownik ochrony" to mówią oczywiście: "A to nie".
Zostaje Ci ze 40 CV "branżowych" do przejrzenia, przejdę bez zagłębiania sie w szczegóły nad 5-10 aplikacjami, zrobionych metodą kopiuj/wklej nawet bez zmiany czcionki, bez ładu, składu i sensu, których zawartość w zasadzie urąga Twojej inteligencji i byłby bezpowrotną stratą czasu gdyby nie ich aspekt komediowy, z resztą sami sobie wystawili takie świadectwo.
Koniec końców zostaje Ci ze 30 cv nad którymi się pochylasz i z tego ostatecznie umawiasz się na spotkanie z 20stką. Z tych 20stu ze 4-5 robi na tyle dobre wrażenie jako osoby (nie tylko jako specjaliści z branży ochrony), że przechodzi do dalszej rekrutacji i prawdopodobnie będzie zatrudnione.
Dodam Ci, że jest to trochę poniżej naszych tego co się spodziewaliśmy, że się nam uda zrekrutowac w pierwszym rzucie, ale życie zweryfikowało nasze wyobrażenia brutalnie."

Z tego co wiem z dalszej rozmowy te osoby co zrekrutowali miały oczekiwania na poziomie 2500-2800 max. do 3000 pln netto, ale nie wiem za ile ostatecznie podpisano czy podpiszą z nimi umowy.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 22 lis 2017 18:13

IHMS pisze:To dodam jeszcze tylko dla równowagi punkt widzenia z drugiej strony stołu. Skontaktowałem się z osobą zaangażowaną w tą rekrutację i poniżej wrzucam kopię tego co mi przesłała na skypie bo nie chce mi się przepisywać.
"(...) poprosiłem HR żeby wszystko szło bezpośrednio do mnie i trochę sobie w brodę teraz pluję. Dostajesz na skrzynkę z 70 cv, z tego z 15 w ogóle nie powinno tu aplikować, kierowcy, ubezpieczeniowcy, przedstawiciele handlowi i wszyscy inni z poza branży, którym się wydaje, że mogą robić wszystko.
Następne 10-15 sztuk to osoby, które nie wiedzą co chcą z sobą zrobić, trochę w ochronie trochę gdzieś, znowu trochę w ochronie i trochę gdzie indziej, krótko mówiąc mają w gdzieś co robią.
Z drugiego końca skali też musisz odciąć z 10 bardzo mocnych aplikacji osób ze stanowisk dyrektorskich i managerskich, które w sumie nie wiem po co aplikowały, bo jak zadzwonisz wyjaśnić, że ogłoszenie dotyczy dokładnie tego co w tytule, czyli "pracownik ochrony" to mówią oczywiście: "A to nie".
Zostaje Ci ze 40 CV "branżowych" do przejrzenia, przejdę bez zagłębiania sie w szczegóły nad 5-10 aplikacjami, zrobionych metodą kopiuj/wklej nawet bez zmiany czcionki, bez ładu, składu i sensu, których zawartość w zasadzie urąga Twojej inteligencji i byłby bezpowrotną stratą czasu gdyby nie ich aspekt komediowy, z resztą sami sobie wystawili takie świadectwo.
Koniec końców zostaje Ci ze 30 cv nad którymi się pochylasz i z tego ostatecznie umawiasz się na spotkanie z 20stką. Z tych 20stu ze 4-5 robi na tyle dobre wrażenie jako osoby (nie tylko jako specjaliści z branży ochrony), że przechodzi do dalszej rekrutacji i prawdopodobnie będzie zatrudnione.
Dodam Ci, że jest to trochę poniżej naszych tego co się spodziewaliśmy, że się nam uda zrekrutowac w pierwszym rzucie, ale życie zweryfikowało nasze wyobrażenia brutalnie."

Z tego co wiem z dalszej rozmowy te osoby co zrekrutowali miały oczekiwania na poziomie 2500-2800 max. do 3000 pln netto, ale nie wiem za ile ostatecznie podpisano czy podpiszą z nimi umowy.

Interesujące, z tego część, która aplikowała i nadawała się na to stanowisko może się nie stawić na spotkanie rekrutacyjne z jakiś tam powodów.

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 28 razy

Postautor: IHMS » 24 lis 2017 10:47

KarolWielki pisze:Interesujące, z tego część, która aplikowała i nadawała się na to stanowisko może się nie stawić na spotkanie rekrutacyjne z jakiś tam powodów.

To pewnie też...

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 19 sty 2018 20:53

https://www.gumtree.pl/a-ochrona/srodmi ... 0782821409

Ktoś orientuję jakie wynagrodzenie?

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 22 sty 2018 21:30

ktoś coś wie na temat Bristolu?

Awatar użytkownika

lucky
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: lucky » 14 lis 2018 22:14

InterContinental Warszawa, na ten moment zatrudnienie przez Grupa DSF. Agent ochrony 16zł netto za godzinę, Supervisor 18zł netto na godzinę. Prawdopodobnie zmieni się agencja, bo szukają ludzi na okres do końca grudnia.

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 743 razy
Otrzymał/a podziekowań: 299 razy
Status: Online

Postautor: Cyborg » 15 lis 2018 04:36

Ładne stawki. A to umowa o pracę czy zlecenie?

Awatar użytkownika

lucky
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: lucky » 15 lis 2018 09:54

Wszystko zależy od tego jak sobie poradzisz w pracy. Agenci głównie mają zlecenie, a supervisorzy umowa o pracę na najniższą krajową + zlecenie.

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: Cyborg » 15 lis 2018 10:00

To tak jak w większości.

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: Cyborg » 15 lis 2018 10:40

lucky pisze:Supervisor 18zł netto na godzinę.

A czym, konkretnie zajmuje się taki "Supervisor" w ochronie hoteli? Bo to dość szerokie pojęcie.

Awatar użytkownika

yachim
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 6 razy

Postautor: yachim » 15 lis 2018 13:02

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: Cyborg » 15 lis 2018 14:50

Jak tak czytam, to ma on szereg obowiązków - znacznie więcej niż koordynator albo nawet i menadżer.

Oto co niektóre, ważniejsze.

– Zapewnia on ogólne bezpieczeństwo gości hotelowych, współpracowników i lokali hotelowych.

– Działa on jako członek zespołu reagowania kryzysowego, reagując w razie pożaru, wypadku, obaw dotyczących zagrożenia bezpieczeństwa i wyzwania pomocy medycznej.

– Odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo i wykonywanie pracy, przez pracowników ochrony.

– Prowadzi, on dochodzenie w sprawie wszystkich gości, innych pracowników, utraty mienia, raportów wypadkowych, kradzieży, zakłóceń i problemów zewnętrznych.

– Kontroluje obszary wewnętrzne i zewnętrzne oraz pracowników w ich lokalizacjach.
Przeprowadzaj regularne patrole, liczy utargi i kontroluje tłum.

– Przeprowadza audyty kontroli kluczowych departamentów i zachowuje kluczowe zapisy kontroli.

– Utrzymuje zapisy komputerowe dotyczące wszystkich działań w codziennym raporcie z działalności.

– Pomaga gościom w zakresie udogodnień hotelowych w pouczający i pomocny sposób.

– Przestrzega wszystkich zasad bezpieczeństwa
Przegląd i aktualizacje procedur i zasad bezpieczeństwa.

Za tyle obowiązków te 18 złotych na godzinę to chyba, jednak trochę mało.

Awatar użytkownika

yachim
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 6 razy

Postautor: yachim » 15 lis 2018 16:16

Ale zawsze możesz dołączyć do dynamicznego zespołu. :)
Wszędzie szukają frajerów. (to nie o tobie, żebyś źle nie zrozumiał).
Po prostu wszędzie szukają frajerów, nawet w SOL-u. Takie czasy.

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: Cyborg » 15 lis 2018 17:03

Tak. Potrzebują chętnych do "dynamicznego" zespołu, tylko ta stawka nie jest "dynamiczna" i nie rozwala w stosunku do wymagań.

Wróć do „Mazowieckie”