Reklama

Ochrona Hotelu Warszawa

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 48 razy
Otrzymał/a podziekowań: 44 razy
Status: Offline

Re: Ochrona Hotelu Warszawa

Postautor: KarolWielki » 08 lis 2017 12:20

Axar pisze:Panowie to nie jest temat o Regent hotel a szkalujecie ofertę jak osoba z zaawansowanym syndrom 'cięcia' , więc skąd możecie znać warunki zatrudnienia i specyfikę pracy na tym obiekcie.

To nie szkalowanie. Po prostu można zaobserwować, że na hotelach aż tak super nie płacą. Jeszcze rok temu na Marriott płacili mi 9zł netto z Konsalnetu. Ale żeby nie być taki anty-wszystko, to wiem że na Ursynowie jest hotel blisko lotniska gdzie faktycznie płacą 12-14zł netto w systemie 24h lub 12h i otrzymuję się umowę o pracę.

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 28 razy
Otrzymał/a podziekowań: 32 razy

Postautor: IHMS » 22 lis 2017 15:02

To dodam jeszcze tylko dla równowagi punkt widzenia z drugiej strony stołu. Skontaktowałem się z osobą zaangażowaną w tą rekrutację i poniżej wrzucam kopię tego co mi przesłała na skypie bo nie chce mi się przepisywać.
"(...) poprosiłem HR żeby wszystko szło bezpośrednio do mnie i trochę sobie w brodę teraz pluję. Dostajesz na skrzynkę z 70 cv, z tego z 15 w ogóle nie powinno tu aplikować, kierowcy, ubezpieczeniowcy, przedstawiciele handlowi i wszyscy inni z poza branży, którym się wydaje, że mogą robić wszystko.
Następne 10-15 sztuk to osoby, które nie wiedzą co chcą z sobą zrobić, trochę w ochronie trochę gdzieś, znowu trochę w ochronie i trochę gdzie indziej, krótko mówiąc mają w gdzieś co robią.
Z drugiego końca skali też musisz odciąć z 10 bardzo mocnych aplikacji osób ze stanowisk dyrektorskich i managerskich, które w sumie nie wiem po co aplikowały, bo jak zadzwonisz wyjaśnić, że ogłoszenie dotyczy dokładnie tego co w tytule, czyli "pracownik ochrony" to mówią oczywiście: "A to nie".
Zostaje Ci ze 40 CV "branżowych" do przejrzenia, przejdę bez zagłębiania sie w szczegóły nad 5-10 aplikacjami, zrobionych metodą kopiuj/wklej nawet bez zmiany czcionki, bez ładu, składu i sensu, których zawartość w zasadzie urąga Twojej inteligencji i byłby bezpowrotną stratą czasu gdyby nie ich aspekt komediowy, z resztą sami sobie wystawili takie świadectwo.
Koniec końców zostaje Ci ze 30 cv nad którymi się pochylasz i z tego ostatecznie umawiasz się na spotkanie z 20stką. Z tych 20stu ze 4-5 robi na tyle dobre wrażenie jako osoby (nie tylko jako specjaliści z branży ochrony), że przechodzi do dalszej rekrutacji i prawdopodobnie będzie zatrudnione.
Dodam Ci, że jest to trochę poniżej naszych tego co się spodziewaliśmy, że się nam uda zrekrutowac w pierwszym rzucie, ale życie zweryfikowało nasze wyobrażenia brutalnie."

Z tego co wiem z dalszej rozmowy te osoby co zrekrutowali miały oczekiwania na poziomie 2500-2800 max. do 3000 pln netto, ale nie wiem za ile ostatecznie podpisano czy podpiszą z nimi umowy.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 22 lis 2017 18:13

IHMS pisze:To dodam jeszcze tylko dla równowagi punkt widzenia z drugiej strony stołu. Skontaktowałem się z osobą zaangażowaną w tą rekrutację i poniżej wrzucam kopię tego co mi przesłała na skypie bo nie chce mi się przepisywać.
"(...) poprosiłem HR żeby wszystko szło bezpośrednio do mnie i trochę sobie w brodę teraz pluję. Dostajesz na skrzynkę z 70 cv, z tego z 15 w ogóle nie powinno tu aplikować, kierowcy, ubezpieczeniowcy, przedstawiciele handlowi i wszyscy inni z poza branży, którym się wydaje, że mogą robić wszystko.
Następne 10-15 sztuk to osoby, które nie wiedzą co chcą z sobą zrobić, trochę w ochronie trochę gdzieś, znowu trochę w ochronie i trochę gdzie indziej, krótko mówiąc mają w gdzieś co robią.
Z drugiego końca skali też musisz odciąć z 10 bardzo mocnych aplikacji osób ze stanowisk dyrektorskich i managerskich, które w sumie nie wiem po co aplikowały, bo jak zadzwonisz wyjaśnić, że ogłoszenie dotyczy dokładnie tego co w tytule, czyli "pracownik ochrony" to mówią oczywiście: "A to nie".
Zostaje Ci ze 40 CV "branżowych" do przejrzenia, przejdę bez zagłębiania sie w szczegóły nad 5-10 aplikacjami, zrobionych metodą kopiuj/wklej nawet bez zmiany czcionki, bez ładu, składu i sensu, których zawartość w zasadzie urąga Twojej inteligencji i byłby bezpowrotną stratą czasu gdyby nie ich aspekt komediowy, z resztą sami sobie wystawili takie świadectwo.
Koniec końców zostaje Ci ze 30 cv nad którymi się pochylasz i z tego ostatecznie umawiasz się na spotkanie z 20stką. Z tych 20stu ze 4-5 robi na tyle dobre wrażenie jako osoby (nie tylko jako specjaliści z branży ochrony), że przechodzi do dalszej rekrutacji i prawdopodobnie będzie zatrudnione.
Dodam Ci, że jest to trochę poniżej naszych tego co się spodziewaliśmy, że się nam uda zrekrutowac w pierwszym rzucie, ale życie zweryfikowało nasze wyobrażenia brutalnie."

Z tego co wiem z dalszej rozmowy te osoby co zrekrutowali miały oczekiwania na poziomie 2500-2800 max. do 3000 pln netto, ale nie wiem za ile ostatecznie podpisano czy podpiszą z nimi umowy.

Interesujące, z tego część, która aplikowała i nadawała się na to stanowisko może się nie stawić na spotkanie rekrutacyjne z jakiś tam powodów.

Awatar użytkownika

Topic author
IHMS
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 28 razy
Otrzymał/a podziekowań: 32 razy

Postautor: IHMS » 24 lis 2017 10:47

KarolWielki pisze:Interesujące, z tego część, która aplikowała i nadawała się na to stanowisko może się nie stawić na spotkanie rekrutacyjne z jakiś tam powodów.

To pewnie też...

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 19 sty 2018 20:53

https://www.gumtree.pl/a-ochrona/srodmi ... 0782821409

Ktoś orientuję jakie wynagrodzenie?