Straż Pocztowa

Awatar użytkownika

Bolo
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 64 razy
Otrzymał/a podziekowań: 175 razy
Status: Offline

Re: Straż Pocztowa

Postautor: Bolo » 29 mar 2018 10:25

felek7 pisze:Niestety kodeks pracy dopuszcza pracę do pełnego wymiaru godzin bez dodatkowego wynagrodzenia 50% tak jak za nadgodziny.

Oczywiście, ale zapewne piszący KP nie miał na myśli wykorzystywanie pracownika a PP już tak ;)

Awatar użytkownika

felek7
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 7 razy
Otrzymał/a podziekowań: 30 razy

Postautor: felek7 » 29 mar 2018 14:02

Poczta nie jest wyjątkiem. W firmach ochroniarskich jest jeszcze gorzej, np. w Konsalnecie miałem dwie połówki, żeby firma mogła zaoszczędzić na nadgodzinach, składkach, urlopowym, chorobowym itd. czyli niby jeden etat, a godzin mogłem zrobić nawet 360 (w zależności od miesiąca). Należy wymóc na pracodawcy odpowiednią treść umowy, w innej firmie miałem 3/4 etatu i dodatkowy zapis ,,nie więcej niż 144 godz.( 6 dyżurów 24 godz.) i wtedy, jeżeli firma każe pracować więcej to musi zapłacić nadgodziny.

Awatar użytkownika

onyx
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: onyx » 05 maja 2019 06:58

Witam serdecznie

proszę o info, ile nowy pracownik ochrony
kwalifikowany z pozwoleniem na broń
obecnie przy przyjęciu do pracy, ma wynagrodzenia
i jaki jest system pracy 8 h czy 12 h

dziekuję i pozdrawiam

Awatar użytkownika

ikarPL
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: ikarPL » 06 cze 2019 15:23

Zmartwię Cie być może ale poczta finansowo nie zwraca uwagi na broń. Masz tyle samo co KPOF, ale nie ma co pisać o kasie bo jest słaba. Jedynym ratunkiem są nadgodziny, a jako inkasent konwojent sie nie narobisz. Inna sprawa to atmosfera w pracy i DOWÓDCY ktorzy sa jacy sa bo nikt ich nie zwolni gdyz brakuje ludzi. U mnie bylo bardzo slabo, natomiast kilkadzisiat km ode mnie bylo genialne miejsce do roboty.

Awatar użytkownika

PMAUER
Sierżant
Sierżant
Podziękował: 195 razy
Otrzymał/a podziekowań: 42 razy

Postautor: PMAUER » 08 lip 2019 15:55

2.700 to minimalna podstawa + dodatki. Nadgodziny +50%. Wartownicy + konwoje pocztowe 12h. inkaso 8h. Kraków.

Wróć do „Ranking Wewnętrznych Służb Ochrony”