Pytanie do moderatora/administratora

Awatar użytkownika

Topic author
Antymilicjant
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 18 razy
Otrzymał/a podziekowań: 30 razy
Status: Offline

Re: Pytanie do moderatora/administratora

Postautor: Antymilicjant » 21 sty 2021 09:43

klansman pisze:
Antymilicjant pisze:Jeszcze jedna uwaga: długo już piszę na ròżnych forach,ale jeszcze mi się nie zdarzyło, aby MODERATOR nie odpisał na mojá prywatná wiadomość.

Napisaleś mi w prv żebym sprawę zostawił do wyjaśnienia adminowi. Przecież ja nie mam wpływu na kroki admina, więc co ja mam niby zostawiać? Ja się udzielam i normalnie działam na forum a admin rozpatrzy Twoją skargę, mam wyjechać na ten czas za granicę czy jak ? Nie odpisałem na tą wiadomość bo nie było co odpisywać, przede wszystkim to nie było pytanie. Coraz dziwniej się zachowujesz.

Jak widać na załączonym obrazku, nie dorosłeś do tego aby moderować forum. Po pierwsze, każdy moderator który zmienia lub cenzuruje daną wypowiedź, podpisuje się pod tym "swoim nickiem", aby nie było wątpliwości, do kogo ewentualnie się zgłaszać( tak jak to zrobił Paweł).

Po drugie, to co piszesz tutaj, równie dobrze mogłeś, a raczej jako Moderator powinieneś odpisać na privie:

Cześć,

Sprawę zbada Paweł, więc wspólnie poczekamy na jego decyzję.
Bez urazy.

Klansman.

A Ty co robisz? Dalej dążysz do kłótni, pisząc o moim dziwnym zachowaniu, zwłaszcza że Paweł upomniał wcześniej Ciebie że masz się zachowywać jak MODERATOR.
1997-2000 Alan
2000-2002 Proxima
2002-2003 Protection
2003-2004 Sat-Guard
2004-2006 Solid Security
2006-2007 Domena
2007-2009 Van Guard,(Team leader)
2009-2015 Brinks Ireland ltd.(Site Supervisor)
2015-2016 Noonan (Site Supervisor)
2016- Koniec:)

Licencja POF1,2.
PSA Licence(Static,Licensed Premises,Cash-in-Transit).

Awatar użytkownika

Topic author
Antymilicjant
Porucznik
Porucznik

Postautor: Antymilicjant » 21 sty 2021 10:01

Paweł Bilko pisze:Moje stanowisko:

1) Ziomak pisze forum Guardii czyli o konkurencyjnym forum gdzie byli wszyscy ci co byli tu usuwani i tamto forum padło, więc jest to prawdopodobnie człowiek który ma skrajnie inne poglądy na sektor niż większość userów na tym forum - jego prawo.
2) Ziomak określenia "CIEĆ" użył w stosunku do nas wszystkich, także siebie. Użył go w kontekście obraźliwym, ale nie kierował tej wypowiedzi do konkretnej osoby.
3) Anytmilicjant użył określenia "CIEĆ" wobec konkretnej osoby i także w kontekście obraźliwym.
4) Antymilicjant masz spory staż zarówno w pracy jak i na forum, i nie chodziło mi o łagodzenie napieć z modem tylko z Ziomakiem, Nie dawaj się prowokować do pyskówek każdemu nowemu na forum.
5) Klansman mógł wyciąć lub zostawić oba określania, ale tego nie zrobił i potrafił uargumentować dlaczego postąpił tak, a nie inaczej. Jest człowiekiem jak każdy z nas, nie moderuje forum zarobkowo robi to w wolnym czasie.
6) Szanujmy się nawzajem, ale też nie dajmy się wciągać w pyskówki bo wtedy rozmowa przestaje być merytoryczna.

Pawle,
sam już pisałeś że jesteśmy tylko ludźmi, więc każdemu mogą puścić nerwy.

Jeżeli gumujemy w danym temacie słowo cieć, ktòre jak się zgadzamy jest słowem obraźliwym to gumujemy je w każdej wypowiedzi, a nie tylko w wypowiedziach useròw których "nie lubimy".

Zomiak, równie dobrze może sobie odpowiedzieć, że kiedy ja piszę: a Ty jesteś (tutaj następuje cenzura moderatora) było na przykład:ch.....jem. W tym miejscu następuje manipulacja moderatora, jakoby obraziłem, w domyśle mojego oponenta, bez słowa wyjaśnienia od strony moderatora.
I tak to wygląda, że ja dałem się sprowokować i daję się wciągnąć w pyskówki.

Klansman mimo wszystko dalej prowokuje do kłótni.
1997-2000 Alan
2000-2002 Proxima
2002-2003 Protection
2003-2004 Sat-Guard
2004-2006 Solid Security
2006-2007 Domena

Licencja POF1,2.

Awatar użytkownika

klansman
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 65 razy
Otrzymał/a podziekowań: 396 razy

Postautor: klansman » 21 sty 2021 10:18

Drążysz temat nie mając racji i tyle. Napisałem na czerwono że to ostatni post z pyskówkami, żeby zachować kulturę wypowiedzi. Zamiast kolejny post napisać normalnie tak jak Senex, na temat i bez napisania atmosfery to pojechałeś po chamsku, całkowicie ignorując ostrzeżenie a teraz masz wielkie problemy. Jakbyś się zachował jak trzeba to by nie było tej całej niepotrzebnej dyskusji.

Awatar użytkownika

Topic author
Antymilicjant
Porucznik
Porucznik

Postautor: Antymilicjant » 21 sty 2021 10:37

klansman pisze:Drążysz temat nie mając racji i tyle. Napisałem na czerwono że to ostatni post z pyskówkami, żeby zachować kulturę wypowiedzi. Zamiast kolejny post napisać normalnie tak jak Senex, na temat i bez napisania atmosfery to pojechałeś po chamsku, całkowicie ignorując ostrzeżenie a teraz masz wielkie problemy. Jakbyś się zachował jak trzeba to by nie było tej całej niepotrzebnej dyskusji.

To że nie mam racji,to jest tylko i wyłàcznie Twoja subiektywna opinia, tak samo że jakoby “pojechałem po chamsku”, a w ktòrym miejscu byłem chamski wobec Ciebie?

A dlaczego sam się nie stosujesz do prośby Pawła?
Czy Twoje wypowiedzi nie sà chamskie?
Gdzie ignoruję Twoje ostrzeżenie?
W jednej wypowiedzi,dopuszczasz do publikacji “owych CIECI”, a w mojej, gumujesz aby byl kontekst inny, gdzie wychodzę na tego co obraża zomiaka.

Urażona duma robi swoje.

Jednym slowem: TWOJE CIECIE SÀ LEPSZE NIŻ MOJE.
1997-2000 Alan
2000-2002 Proxima
2002-2003 Protection
2003-2004 Sat-Guard
2004-2006 Solid Security
2006-2007 Domena

Licencja POF1,2.

Awatar użytkownika

klansman
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 65 razy
Otrzymał/a podziekowań: 396 razy

Postautor: klansman » 21 sty 2021 10:42

Dalej nie rozumiesz a ja już inaczej wytłumaczyć tego nie potrafię. Prześledź cały ten wątek od początku z chłodną głową to może zrozumiesz o co chodzi.

Z MOJEJ STRONY KONIEC TEMATU, WSZYSTKO WYJAŚNIŁEM.

Awatar użytkownika

Topic author
Antymilicjant
Porucznik
Porucznik

Postautor: Antymilicjant » 21 sty 2021 11:08

klansman pisze:Dalej nie rozumiesz a ja już inaczej wytłumaczyć tego nie potrafię. Prześledź cały ten wątek od początku z chłodną głową to może zrozumiesz o co chodzi.

Tobie to samo polecam, zwłaszcza że moja głowa jest cały czas chłodna, a sam nie odpowiadasz na merytorycznie postawione pytania.
1997-2000 Alan
2000-2002 Proxima
2002-2003 Protection
2003-2004 Sat-Guard
2004-2006 Solid Security
2006-2007 Domena

Licencja POF1,2.

Awatar użytkownika

Paweł Bilko
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 101 razy
Otrzymał/a podziekowań: 101 razy

Postautor: Paweł Bilko » 21 sty 2021 11:49

STOP

Ochłońcie obaj.

Nie uznaje karania za poglądy, sympatie czy antypatie, ale dajcie sobie dzień odpoczynku od forum sami od siebie (przynajmniej w pisaniu) tak by opadły emocje i na spokojnie przeczytajcie ten temat jeszcze raz bez nakręcania się.

Ps.: miałem ciężki tydzień (teoretycznie mam urlop), borykałem się z awarią serwerów i jeszcze tego do końca nie ogarnąłem, a w między czasie dostałem wezwanie do US i do ZUS, więc końcówka tygodnia nie będzie lepsza. Ochłońcie i nie dokładajcie mi na głowę kolejnych problemów.
http://www.ornontowiceinfo.pl/

Wróć do „Nowy wygląd”