Reklama

Podejrzenie Znieważenie brak kultury

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 719 razy
Otrzymał/a podziekowań: 292 razy
Status: Offline

Re: Podejrzenie Znieważenie brak kultury

Postautor: Cyborg » 27 lut 2018 20:31

Darglock pisze:No dobrze to jak mam usunąć gościa z sklepu który stawia opór czynny zakłóca porządek publiczny bez użycia siły tzw. Śbp? Mam stać patrzeć i się śmiać?

Masz prawo go usunąć ze sklepu, ale musisz pozostać z nim na zewnątrz do czasu przyjazdu policji.

Awatar użytkownika

Topic author
Darglock
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Darglock » 27 lut 2018 21:18

To wiem ale ten co życzy sobie ochronę powiedział wyraźnie cytuje,, mają nie kraść macie dbać o bezpieczeństwo klientów pijanych wyrzucać i wracać na sklep" czasami to nie jest takie proste zwłaszcza że przychodzą osoby które maja zaburzenia psychiczne. Sprawa wygląda tak z firmy ochroniarskiej mam inne polecenia a od właściciela obiektu sprzeczne i czasami nie wiadomo co robić takie błędne koło.

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: Cyborg » 28 lut 2018 11:59

Mam kumpla, który pracuje w ochronie szpitala.
Administracja, personel medyczny, jak również ich bezpośredni przełożeni każą im wyrzucać pijanych bezdomnych z holu szpita i zostawiać ich na pastwę losu, do czasu przyjazdu policji albo straży miejskiej.

Tylko, jak potem by się coś "zesrało", i taki, wyrzucony bezdomny zmarł by na zewnątrz, to wszyscy by się plecami odwrócili, że niby nic nie wiedzieli, a ochroniarz sam podjął taką decyzję.

Taki to już nasz los. Chcesz pracować, to rób co ci każą albo "wypad"!

Awatar użytkownika

klansman
Podpułkownik
Podpułkownik
Podziękował: 27 razy
Otrzymał/a podziekowań: 282 razy

Postautor: klansman » 28 lut 2018 12:15

Darglock pisze:To wiem ale ten co życzy sobie ochronę powiedział wyraźnie cytuje,, mają nie kraść macie dbać o bezpieczeństwo klientów pijanych wyrzucać i wracać na sklep" czasami to nie jest takie proste zwłaszcza że przychodzą osoby które maja zaburzenia psychiczne. Sprawa wygląda tak z firmy ochroniarskiej mam inne polecenia a od właściciela obiektu sprzeczne i czasami nie wiadomo co robić takie błędne koło.

To jest sklep w jakiejś patologicznej dzielnicy ? Z tego co piszesz to masz spory problem z tymi "żulami".

Awatar użytkownika

Mad Matt
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 219 razy
Otrzymał/a podziekowań: 76 razy

Postautor: Mad Matt » 28 lut 2018 18:43

Psychologia i perswazja plus planowanie działań w czasie i pod presją, do zrobienia.

Awatar użytkownika

Topic author
Darglock
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Darglock » 01 mar 2018 11:02

No niestety taka dzielnica nawet jak znikasz na 10 minut by załatwić sprawę na porcelanowym koniu to zaraz masz III wojnę światiwa. Ty człowieka nie znasz on podchodzi do ciebie wyzywa od najgorszych i tak przez 10 godzin to się znisi. Stałem przy kasach i widzę jak koleś oczywiście pijany no jak że inaczej, niszczy mienie w postaci automatu z pluszakami na sklepie miałem jakieś 3 osoby to dostałem zjebe że zajmuje się tym co nie powinienem na tym osiedlu roi się od recydiwistow narkomanów i ludźmi z żółtymi papierami Boże kochany weście mi coś doradzcie bo nie raz mam dość pozdrawiam

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Postautor: Cyborg » 01 mar 2018 22:38

Ale co Ci doradzić ?
Wszędzie gdzie przedtem pracowałem, (oprócz lat w straży przemysłowej) i gdzie obecnie pracuję nas ochroniarzy traktowano – i traktuje się nadal – jak śmieci !

Administratorzy obiektów, nawet dyrektorów i koordynatorów AO, traktują z wyraźną pogardą i okazują im brak szacunku.
A co dopiero nas.

Jeden każe ci zrobić tak, drugi tak. I musisz się już z tym liczyć, że albo od jednego albo od drugiego dostaniesz zjeby.

Ja się swego czasu "stawiałem". Potem musiałem zmieniać obiekty, albo i firmy. Ale wszędzie był ten sam syf.

Teraz jak mam już szósty "krzyżyk" na karku to odpuściłem, bo gdzieś trzeba emeryturę wyrobić.

Musisz przywyknąć. Bo nic sam nie zmienisz.
Chyba że zmienisz branżę.

Awatar użytkownika

klansman
Podpułkownik
Podpułkownik
Podziękował: 27 razy
Otrzymał/a podziekowań: 282 razy

Postautor: klansman » 02 mar 2018 01:00

Kolego poproś o zmianę obiektu, a jak będą opory to firme zmień. Masz kwalifikacje to szkoda się marnować na sklepie.

Awatar użytkownika

Topic author
Darglock
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Darglock » 02 mar 2018 10:55

Nikt mnie nie przyjmie bo w tej firmie co robię nie zażądali od mnie grupy niepełnosprawności dlatego mam umowę zlecenie już 2 rok a kierownictwo powiedziało że mam tam być i koniec takiego obiektu nie widziałem za zwyczaj pilnowałem magazynów namiotów obiektów chronionych tam wiedziałem co mam robić a ten sklep to masakra a ludzie tacy aż krew zalewa.

Wróć do „Obiekty Handlowe”