Reklama

Berety jako część munduru.

Awatar użytkownika

senex
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 142 razy
Otrzymał/a podziekowań: 448 razy
Status: Offline

Re: Berety jako część munduru.

Postautor: senex » 04 sty 2018 09:36

Jeśli noszenie nakrycia głowy jakim jest beret ma świadczyć o robieniu z siebie pajaca to jest mi tak po ludzku przykro. Jeden człowiek będzie dobrze wyglądał w kapeluszu inny w berecie i nie widzę najmniejszego powodu do podważania cudzego gustu. Jednak jak przypuszczam nie o tym jest dyskusja, lecz o tym czy beret może być noszony przez pracowników ochrony ( twierdzę, że tak), czy nie może być noszony z uwagi na ..... nie wiem co ( jak twierdzi Cyborg).
Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd

Awatar użytkownika

PrzemekPL
Major
Major
Podziękował: 22 razy
Otrzymał/a podziekowań: 121 razy

Postautor: PrzemekPL » 04 sty 2018 09:54

W prytnej ochronie można nosić co się komu podoba, wystarczy popatrzeć na ochronę imprez masowych. Użyłem określenia pajac bo ochroniarz właśnie tak jest postrzegany.
"Korzystaj z dnia, jutro jeszcze dniem nie jest". - Horacy

Awatar użytkownika

Topic author
Ramzes87
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 1 raz

Postautor: Ramzes87 » 11 sty 2018 17:30

jasne ze nie uświadczysz ale mój znajomy własnie otworzył agencje ochrony i będą własnie berety. Nie wszędzie oczywiście ale tak jak piszecie, pewnie pójdzie wniosek do klienta o taki wzór umundurowania i taki na danym obiekcie będzie. Jasne bez oznak wojskowych, beret czarny a w miejscu orła znak firmy tzn logo. Chodzi o zakład przemysłowy gdzie jest 5 pracowników na zmianie w ciagu dnia i 4 w nocy. Dlatego pytałem bo nigdzie nie znalazłem zapisu że nie może byc takiego nakrycia głowy a zawsze lepiej sie poradzić innych niech wydadza swoja opinie

Awatar użytkownika

IHMS
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 28 razy
Otrzymał/a podziekowań: 32 razy

Postautor: IHMS » 17 sty 2018 08:02

Beret jako "przedłużacz" rozumiem?
Bo żadnego innego, praktycznego powodu nie widzę.
Nie ma to jak kiedy ktoś próbuje dorobić sobie coś czego mu prakuje przy pomocy środków zastępczych...

Wróć do „Obiekty Przemysłowe”