Sugestie w usprawnieniu pracy na centrum monitoringu

SJS
Major
Major
Podziękował: 18 razy
Otrzymał/a podziekowań: 117 razy
Status: Offline

Re: Sugestie w usprawnieniu pracy na centrum monitoringu

Postautor: SJS » 20 sie 2021 20:18

Niby nie na temat - ale - napisałem książkę "Błędy w systemach ochrony" - spisane 35 lat moich działań w ochronie. Unikalny zestaw informacji - od błędów w Rozporządzeniach, po przez błędy w SIWZ, w szkoleniach, ocenach zagrożeń, projektach, montażu, odbiorze systemów, doboru personelu do stacji monitorowania, korzystaniu lub nie z zapisów w normach europejskich, interwencji i zabezpieczaniu po interwencji i co?
Zainteresowała się PISA - po 100 dniach braku decyzji odpowiedzieli, że nadal nie ma decyzji a można tanio - dać im w PDFie - mają 130 członków - każdy by wyłożył po 100 zł czyli można by w granicach 13 tys. zabezpieczyć członków Izby przed błędami ale... właśnie mija 120 dni od daty złożenia do nich materiału.
I co?
Szukałem innych wydawców - innych zainteresowanych - ZERO reakcji więc?
Może mój materiał jest na nieodpowiednim poziomie merytorycznym?
Mam w dorobku ponad 350 artykułów dotyczących systemów ochrony, 8 książek w tym podręcznik dla studentów WAT - jeśli znajdziecie kogoś z podobnym dorobkiem - napiszcie...
Może dlatego, że opisałem:
- błędy w Rozporządzeniach a jest ich 8,
- błędy w ochronie Terminalu Okęcie, Stadionu Narodowego, kilku Muzeów, monitoringu miast,
- pomijanie w planowaniu ochrony zapisów norm europejskich,
- brak zainteresowania Ubezpieczycieli w Polsce propagowaniem prawidłowych zabezpieczeń,
więc?
Błędy mają się dobrze i już mają nie tylko dzieci ale i wnuki a ja chyba w końcu powiem
a p...... się - wam jest tak dobrze to co to mnie obchodzi?
Błędów się nie da uniknąć ale ich powtarzania - tak

Wróć do „Obiekty Przemysłowe”