Reklama

praca na pkp,na czarno?

Awatar użytkownika

Topic author
rafal8382
Kapral
Kapral
Podziękował: 6 razy
Otrzymał/a podziekowań: 11 razy
Status: Offline

praca na pkp,na czarno?

Postautor: rafal8382 » 10 cze 2017 15:50

Witam wszystkich.Ostatnio spotkałem się z dziwną ofertą pracy na pkp.
Firma-agencja ochrony zatrudnia ludzi, niedając żadnej umowy podpisanej przez obie strony,po 3 dniach od odbycia słuzby kierwonik z agencji ochrony daje pieniądze do ręki.Co najlepsze dalej, nieotrzymuje sie zadnego indentyfikatora,oraz umundurowania które trzeba mieć we włąsnym zakreśie.Od firmy otrzymuje sie tylko kamizelke taktyczną i srodki spb,na czas pełnienia słuzby.Oczywiśćie odrzuciłem taka oferte,ponieważ zastanawialem sie co by było jakby cos sie stało.Była oferta tylko z umową o prace,lecz ja pracuje w innej agencji na umowe o prace,a tam chciałem tylko dorobić na zlecenie.Spotkał sie ktos z czyms takim.Nieche wymieniac nazwy firmy ponieważ ta sytuacja ma sie unormować gdy dobiora pełny skład ludzi.

Awatar użytkownika

Piter1993
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 3 razy
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Re: praca na pkp,na czarno?

Postautor: Piter1993 » 10 cze 2017 20:48

rafal8382 pisze:Witam wszystkich.Ostatnio spotkałem się z dziwną ofertą pracy na pkp.
Firma-agencja ochrony zatrudnia ludzi, niedając żadnej umowy podpisanej przez obie strony,po 3 dniach od odbycia słuzby kierwonik z agencji ochrony daje pieniądze do ręki.Co najlepsze dalej, nieotrzymuje sie zadnego indentyfikatora,oraz umundurowania które trzeba mieć we włąsnym zakreśie.Od firmy otrzymuje sie tylko kamizelke taktyczną i srodki spb,na czas pełnienia słuzby.Oczywiśćie odrzuciłem taka oferte,ponieważ zastanawialem sie co by było jakby cos sie stało.Była oferta tylko z umową o prace,lecz ja pracuje w innej agencji na umowe o prace,a tam chciałem tylko dorobić na zlecenie.Spotkał sie ktos z czyms takim.Nieche wymieniac nazwy firmy ponieważ ta sytuacja ma sie unormować gdy dobiora pełny skład ludzi.

Sam pracuje na Dworcu PKP od 2 lat ale pierwsze słyszę z Twojego posta o takiej chorej sytuacji,dziwne.

Awatar użytkownika

Topic author
rafal8382
Kapral
Kapral
Podziękował: 6 razy
Otrzymał/a podziekowań: 11 razy

Postautor: rafal8382 » 24 sie 2017 07:10

Sytuacja została już wyjaśniona.dziękuję za odpowiedź,.i przepraszam że długo nie odpowiadała.brak czasu he.pozdrawiam.

Awatar użytkownika

piotrek27
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 25 razy
Otrzymał/a podziekowań: 95 razy

Postautor: piotrek27 » 24 sie 2017 10:46

Mundur to koszt a jak ktoś ma tylko kilka służb bo pracuje w innej firmie to jakieś ciuchy ma więc bez większych inwestycji firma ma człowieka

Wróć do „Placówki Publiczne”