Reklama

Grupa interwencyjna Praca pomocy.

Jan M.
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 1001 razy
Otrzymał/a podziekowań: 442 razy
Status: Offline

Re: Grupa interwencyjna Praca pomocy.

Postautor: Jan M. » 18 sie 2017 14:25

Gebels pisze:
Jan M. pisze:
piotrek27 pisze:Jak może ktoś bez papierów podejmować interwencję?? Chyba że nterwencja polega na przyjeździe na miejsce zdarzenia ocenie sytuacji i wezwanie Policji

Każdy obywatel może.

To sobie można Patrol Obywatelski nająć.

Można. Wszystko można.

Awatar użytkownika

blackrider
Szeregowy
Szeregowy
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Postautor: blackrider » 19 sie 2017 21:46

security cieć pisze:witam drodzy forumowicze :) jestem juz po pierwszej zmianie 24 h w GI no i troszeczkę masakra fakt nic sie nie działo przesiedziałem cały dzień i noc w samochodzie ale szkolenie wyglądało tak dali mi standardy do przeczytania mundur umowa i przydział pana który ma ok 65 lat wszystkiego miał mnie nauczyć nie był z tych rozmownych jedyne zdanie które od niego usłyszałem przez 24 h to było "siema tu i tak sie nic nie dzieje ide spac jak będzie dzwonił tel to mnie obudź i jak zobaczysz inspektora czyli samochód taki i tak tez mnie budz " masakra myślałem ze w jakim kolwiek stopniu czegoś o pracy sie do wiem w pracy niestety nie jeśli ja z nim mam podjąć interwencje jaką kolwiek to ja wyrobie sobie pozwolenie ale żeby strzelić sobie w łeb koordynator to typowy trep z którym nie ma gadania o co kolwiek co moge sie ubiegać tylko ja przepracuje 3 mieś czyli kursy itp ittd szkolenia. pytanie jedno czy ja dożyje ? podbno mam dostać następnym razem jakiś obiekt do odbijania punktów czyli to samo tylko ze co jakiś czas będziemy jechać na jakiś punkt i odbijac pilot.....
pytanie czy ludzie w wieku 60 lat plus powinni zajmować takie stanowiska a w dodatku prowadzić samochód. jazda z tym człowiekiem była masakrą ...

Witaj. Powiedz w takim razie z którego biura miałeś wyjazd z tej Warszawy i który rejon miałęś nie są to tajne dane. Bo z Twojego opisu wynika że nie byłeś ani razu w GI w SS bo nic się nie działo czyli w tej firmie to nie możliwe. Poza tym pracownik z którym jeździłeś musiał zalogować się do aplikacji Sogi skoro to był Twój pierwszy dyżur nie miałeś takiej możliwości.

Awatar użytkownika

Topic author
security cieć
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 6 razy

Postautor: security cieć » 22 sie 2017 21:50

jest to możliwe odział na kłobuckiej okolice warszawy wola grzybowska

Awatar użytkownika

blackrider
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: blackrider » 28 sie 2017 07:45

to nic tylko pozazdrościć spokoju.

Awatar użytkownika

kenzo
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 39 razy

Postautor: kenzo » 28 sie 2017 12:12

To se chłopak wymyślił drogę na rozwój.
Karol Wielki pisze dobrze, idź w tym kierunku. A hasła o twardzielach to są dobre dla zielonych, jak kolega. No chyba że chce zostać twardzielem za najniższą krajową ➕ zlecenie :)

Jan M.
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 1001 razy
Otrzymał/a podziekowań: 442 razy

Postautor: Jan M. » 28 sie 2017 19:24

kenzo pisze:To se chłopak wymyślił drogę na rozwój.
Karol Wielki pisze dobrze, idź w tym kierunku. A hasła o twardzielach to są dobre dla zielonych, jak kolega. No chyba że chce zostać twardzielem za najniższą krajową ➕ zlecenie :)

Każdy ma prawo żyć jak chce.
Pracować w branży w której chce.

Do twojej wiadomości Kenzo.
Pracując w Solid na załogach czy w konwojach, dostajesz jak się sprawdzisz, zawsze, umowę o pracę i bynajmniej już od lat takie chłopaki nie pracują za minimalną. Nawet jak był kryzys, chłopcy którzy jeździli już lata mieli stawkę 12 czy 13 złotych na godzinę.

Sort mundurowy jest odgórnie ustalone kiedy wymiana i jest to przestrzegane.
Chłopaki nie chodzą jak "dziady" jak w niektórych agencjach.

Ci którzy pracowali na załogach w Solid, są tam nauczani dyscypliny i organizacji. Po odejściu z "firmy" świetnie się urządzili w życiu.
Mają teraz swoje biznesy, są liderami w innych firmach, niekoniecznie związanych z branżą.
Cześć z nich jak już to tutaj pisałem, zostaje w firmie inspektorami lub w biurach.

Pozdrawiam Serdecznie w szczególności wszystkich byłych i obecnych "Solidziaków" z załóg interwencyjnych oraz czytających.

"Generał"

Awatar użytkownika

kenzo
Porucznik
Porucznik

Postautor: kenzo » 28 sie 2017 20:44

Miałem na myśli najniższą krajową na papierze plus zlecenie. Wiadomo że stawki mogą być trochę wyższe
ale jest to rozłożone na te dwie umowy. Noo chyba że chcesz napisać iż mają tylko umowę o pracę na sporo wyższą niż najniższa krajowa (może w konwojach, ale że w GI to nie uwierzę)

Awatar użytkownika

Gebels
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 267 razy
Otrzymał/a podziekowań: 95 razy

Postautor: Gebels » 30 sie 2017 13:12

W Solidzie wszystko jest na najwyższym poziomie, zapamiętajcie.

Awatar użytkownika

kenzo
Porucznik
Porucznik

Postautor: kenzo » 31 sie 2017 08:05

Dobry żarcik :)

Awatar użytkownika

Topic author
security cieć
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 6 razy

Postautor: security cieć » 23 lis 2017 23:21

kenzo pisze:To se chłopak wymyślił drogę na rozwój.

no no poprawka dobrze jest zmienika dotlałym zajebistego robie ile chce nie narzekam jest zjebiscie 11 netto mam dziekuje dobranoc Solid najlepsza firma w W-WA

Awatar użytkownika

ochrona22
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 41 razy
Otrzymał/a podziekowań: 30 razy

Postautor: ochrona22 » 20 sty 2018 13:59

Witam, słyszałem takie hasło "patrol mieszany" jeden Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, drugi Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej z bronią

Jest to legalne czy jakaś ściema?

Z tego co wiem Grupa Interwencyjna = 2x KPOF + BROŃ

Awatar użytkownika

klansman
Major
Major
Podziękował: 23 razy
Otrzymał/a podziekowań: 242 razy

Postautor: klansman » 20 sty 2018 15:29

ochrona22 pisze:Witam, słyszałem takie hasło "patrol mieszany" jeden Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, drugi Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej z bronią

Jest to legalne czy jakaś ściema?

Z tego co wiem Grupa Interwencyjna = 2x KPOF + BROŃ

Legalne a czemu by nie ? Wytyczne dotyczą tylko GI. W patrolu interwencyjnym może jeździć nawet jeden bez broni. I tak jeżdzą w wielu firmach.

Awatar użytkownika

senex
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 146 razy
Otrzymał/a podziekowań: 458 razy

Postautor: senex » 20 sty 2018 17:39

klansman pisze: Wytyczne dotyczą tylko GI. W patrolu interwencyjnym może jeździć nawet jeden bez broni. I tak jeżdzą w wielu firmach.

A najlepsze jak zleceniodawca nawet nie zwraca uwagi co mu podjeżdża. W SIWZ zaznaczone GI a potem podjeżdża jeden i nikt na to uwagi nie zwraca. Na papierze się zgadza.
Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd

Awatar użytkownika

klansman
Major
Major
Podziękował: 23 razy
Otrzymał/a podziekowań: 242 razy

Postautor: klansman » 20 sty 2018 17:43

senex pisze:
klansman pisze: Wytyczne dotyczą tylko GI. W patrolu interwencyjnym może jeździć nawet jeden bez broni. I tak jeżdzą w wielu firmach.

A najlepsze jak zleceniodawca nawet nie zwraca uwagi co mu podjeżdża. W SIWZ zaznaczone GI a potem podjeżdża jeden i nikt na to uwagi nie zwraca. Na papierze się zgadza.

Bo większość klientów się nie zna. Ma ktoś przyjechać i przyjechał, więc jest oka.

Awatar użytkownika

piotrek27
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 36 razy
Otrzymał/a podziekowań: 102 razy

Postautor: piotrek27 » 20 sty 2018 22:17

Pytanie czy też klientowi zależy czy podjedzie patrol czy grupa czy też inna nazwa ważne że na sygnał alarmowy podjedzie ktoś z ochrony i sprawdzi bo za taką usługę klient płaci
A jeżeli mowa o zamówieniach publicznych i SIWZ to mam wrażenie że to co w tym dokumencie pisze to fikcja

Wróć do „Grupa Interwencyjna”