Reklama

12 latek usiłował zastrzelić nauczyciela.

Awatar użytkownika

Topic author
John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 185 razy
Otrzymał/a podziekowań: 92 razy
Status: Offline

12 latek usiłował zastrzelić nauczyciela.

Postautor: John Pluto » 12 wrz 2018 14:40

Nie będę się rozdrabniał i pisał o odmienności oraz zasadności prawa w każdym amerykańskim stanie, jednak prawo stanu Iowa bardzo mi się podoba. Przypuszczam, że w większości stanów 12 latka za jego czyn potraktowano by podobnie. Nasi politycy powinni poczytać i się uczyć bo na naszym rodzimym podwórku za taki czyn zapewne odpowiadaliby rodzice 12 letniego idioty co uważam za bzdurne i bez sensu. 12 latek to nie jest kilkuletnie dziecko i wie co jest dobre i co złe a na pewno powinien wiedzieć, że nie strzela się do nauczyciela. Dlatego moim zdaniem, za próbę zabójstwa zasługuje na wieloletni kryminał. I taki zapewne czeka go w stanie Iowa i tam się nie dyskutuje, tylko aresztuje i doprowadza do sądu na proces. Brawo. Link do artykułu: https://www.tvp.info/38957176/
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Awatar użytkownika

klansman
Podpułkownik
Podpułkownik
Podziękował: 30 razy
Otrzymał/a podziekowań: 287 razy

Re: 12 latek usiłował zastrzelić nauczyciela.

Postautor: klansman » 12 wrz 2018 16:24

Dzisiaj w tv była informacja o 10 latku który pokłucił się z 5 latkiem w piaskownicy. Poszedł do domu po nóż, wrócił i tym nożem ranił 5 latka.

Jakieś 2 tygodnie temu szedłem chodnikiem, na przeciwko mnie jechało rowerem dwóch chłopaków, jeden normalnie siedział a drugi na kierownicy z nogami wystawionymi do przodu. Mniej więcej po 9-10 lat mieli. Wjechali we mnie tym rowerem, nie wiem czy specjalnie czy przypadkowo bo koślawo jechali, pewnie przez tego na kierownicy. Odbili się odemnie, odjechali jakies 10 metrów i pyskówka w moją stronę. "Następnym razem się odsuń bo ci zajebiemy, spierdalaj gościu itp."

Jak ja miałem tyle lat to nawet nie pomyślałem żeby napyskować starszemu. A oni nie dość że wpadli na mnie to jeszcze zamiast przeprosić to pyskowali. Jakby zamiast mnie trafili na jakiegoś szajbusa to by dobiegł do nich i by to mogło skończyć się nawet cmentarzem. Wszystko to idzie w złą stronę. Po placach zabaw to najlepiej widać. Dzieci robią co chcą a nikt nie ma prawa zwrócić im uwagi bo od razu tatuś czy mamusia wyskakuje z mordą, jak śmiesz mojemu aniołkowi zwracać uwagę.

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 743 razy
Otrzymał/a podziekowań: 299 razy
Status: Online

Postautor: Cyborg » 12 wrz 2018 16:30

Kłania się "bezstresowe wychowanie" [KO]
Same prawa, żadnych obowiązków czy odpowiedzialności - nie mówiąc już, nawet o empatii..

Awatar użytkownika

Topic author
John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 185 razy
Otrzymał/a podziekowań: 92 razy

Postautor: John Pluto » 12 wrz 2018 18:12

klansman pisze:Dzisiaj w tv była informacja o 10 latku który pokłucił się z 5 latkiem w piaskownicy. Poszedł do domu po nóż, wrócił i tym nożem ranił 5 latka.

Jakieś 2 tygodnie temu szedłem chodnikiem, na przeciwko mnie jechało rowerem dwóch chłopaków, jeden normalnie siedział a drugi na kierownicy z nogami wystawionymi do przodu. Mniej więcej po 9-10 lat mieli. Wjechali we mnie tym rowerem, nie wiem czy specjalnie czy przypadkowo bo koślawo jechali, pewnie przez tego na kierownicy. Odbili się odemnie, odjechali jakies 10 metrów i pyskówka w moją stronę. "Następnym razem się odsuń bo ci zajebiemy, spierdalaj gościu itp."

Jak ja miałem tyle lat to nawet nie pomyślałem żeby napyskować starszemu. A oni nie dość że wpadli na mnie to jeszcze zamiast przeprosić to pyskowali. Jakby zamiast mnie trafili na jakiegoś szajbusa to by dobiegł do nich i by to mogło skończyć się nawet cmentarzem. Wszystko to idzie w złą stronę. Po placach zabaw to najlepiej widać. Dzieci robią co chcą a nikt nie ma prawa zwrócić im uwagi bo od razu tatuś czy mamusia wyskakuje z mordą, jak śmiesz mojemu aniołkowi zwracać uwagę.

No właśnie o tym mówię. Wszystko się zgadza. W takim amerykańskim stanie Iowa jest karany gówniarz a nie jego rodzice. A jeżeli chodzi o wyskakiwanie z mordą rodziców małego terrorysty, to masz jak najbardziej rację. Ja też doświadczyłem dyskusji z taką mamą bezstresowego gówniarza w tramwaju, z tym, że 2/3 jadących było za mną i mama doznała zaje..stego wstydu i upokorzenia i wysiadła w pośpiechu na najbliższym przystanku. Sytuacja była standardowa: dzieciak, jakiś 8 letni zachowywał się jak opętany przez demona, miotał się i darł ryja...a mama gęba w telefonie więc zwróciłem uwagę. To było standardowe zachowanie młodej zburaczałej mamy.
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Wróć do „Zagranica”