Wypadek na trasie przejazdu prezydenta.

Awatar użytkownika

Topic author
zuzek
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

Wypadek na trasie przejazdu prezydenta.

Postautor: zuzek » 14 paź 2022 20:54

Wypadek na trasie przejazdu prezydenta. Poszkodowanym pomocy udzielił szef BBN
Poważny wypadek na trasie Bydgoszcz - Toruń. Pomocy ofiarom udzielał szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Ja w branzy juz od kilku lat nie pracuje, ale w pale mi sie nie miesci, ze jechala sobie kolumna z VIPem, najechala na wypadek i... Rozumiem, ze ktos udzielil pomocy, bo mieli mozliwosci, ale nie rozumiem jak VIP zdecydowal za dowodce konwoju, ze zostajemy w miejscu zagrozenia, ale nie spiperdzielamy jak najszybciej stad na trase alternatywna? Wytyczne sie zmienily? A moze mnie zle uczono, ze najwazniejszy jest VIP i jego bezpieczenstwo, a nie stanie na drodze i czekanie na rozwoj wypadkow.

Jesli jestem w bledzie, to prosze wyprostujcie mnie, bo moze zmienily sie wytyczne i postoj w przygodnym miejscu juz nie jest traktowany jako zagrozenie. A moze nikt nie nigdy nie przewidywal, ze cos moze sie na trasie "zesrac", a o trasach alternatywnych to ostatnio slyszeli funkcjonariusze ktorzy juz od sa na emeryturze?

Jeszcze moze bym przemilczal temat gdyby to jakiegos celebryte wiezli, ale tutaj chodzi o najwyzszy urzad w Panstwie.

Awatar użytkownika

PanNikt
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 7 razy
Otrzymał/a podziekowań: 22 razy
Status: Offline

Re: Wypadek na trasie przejazdu prezydenta.

Postautor: PanNikt » 15 paź 2022 17:34

Wiesz kilka lat temu "vip" zdecydował za kapitana samolotu, że trzeba lądować więc chyba nie powinno Cię dziwić, że w tym kraju wszyscy znają się na wszystkim najlepiej i decydują za osoby najbardziej kompetentne w danym temacie?

Wróć do „Ochrona osobista / VIP”