Reklama

Ochroniarz nie chciał wpuścić Katarzyny Cichopek na plan serialu "M jak Miłość". Warszawa

Awatar użytkownika

Topic author
Epitet
Generał
Generał
Podziękował: 486 razy
Otrzymał/a podziekowań: 541 razy
Status: Offline

Ochroniarz nie chciał wpuścić Katarzyny Cichopek na plan serialu "M jak Miłość". Warszawa

Postautor: Epitet » 15 cze 2018 09:58

"M jak Miłość". Ochroniarz nie chciał wpuścić Cichopek na plan serialu! Wszystko za sprawą jednej rzeczy. "Pan mnie nie rozpoznał"
KS
14.06.2018

"M jak Miłość". Katarzyna Cichopek o mały włos nie zostałaby wpuszczona na plan serialu. Wszystko za sprawą maseczki na twarzy, przez którą ochroniarz nie rozpoznał gwiazdy.

link http://www.plotek.pl/plotek/7,111485,23 ... -plan.html

Mówi się, że gwiazdy mogą pochwalić się sławą, podziwem i rozpoznawalnością.
Jak się okazuje, nie zawsze tak to wygląda.
Przekonała się o tym Katarzyna Cichopek.

"M jak Miłość". Katarzyna Cichopek nie mogła dostać się na plan

Aktorka podzieliła się na swoim Instastory zabawną sytuacją.
Z samego rana wybrała się do kosmetyczki, gdzie zaaplikowano jej na twarz maseczkę nawilżającą.
Niestety błogi relaks w gabinecie upiększającym przerwał jej telefon od producenta.
Okazało się, że Katarzyna musi zjawić się na planie serialu szybciej niż ustalono.

Gwiazda nie chciała zmywać maseczki, więc pojechała do pracy z twarzą pokrytą białym kremem.
I tutaj zaczęły się schody, bo ochroniarz nie chciał wpuścić aktorki na plan zdjęciowy!

Powód?
Zwyczajnie jej nie rozpoznał.

Pan na ochronie mnie nie poznał i nie chciał mnie wpuścić.
Moja kochana charakteryzatorka nie może opanować swojego śmiechu.
Takie rzeczy tylko w „M jak miłość” - skomentowała.
W końcu jednak udało jej się przekonać ochroniarza, że jest prawdziwą Kasią Cichopek, a w serialu gra jedną z głównych postaci.

I po co gwiazdy z reguły zakładają ciemne okulary?
Lepszym rozwiązaniem okazuje się maseczka!

KS

Sytuacja do zabawnych moim zdaniem nie należy.
Bezpieczeństwo ochranianej imprezy zdjęciowej jest ważniejsze.
Nie ma to jak jeść do syta, spać słodko i żyć beztrosko...

Wróć do „Ochrona osobista / VIP”