Policja szkoli pracowników ochrony kilku centrów handlowych znajdujących się na terenie miasta. Sopot

Awatar użytkownika

Topic author
Epitet
Generał
Generał
Posty: 13858
Rejestracja: 16 sty 2011 19:01
Podziękował: 505 razy
Otrzymał/a podziekowań: 580 razy
Status: Offline

Policja szkoli pracowników ochrony kilku centrów handlowych znajdujących się na terenie miasta. Sopot

Postautor: Epitet » 09 kwie 2018 12:12

DZIELNICOWI SZKOLILI PRACOWNIKÓW OCHRONY CENTRÓW HANDLOWYCH
2018-04-05
Sopot,

Jak reagować w sytuacji wystąpienia zagrożenia życia ludzi znajdujących się w centrach handlowych, jak postępować w przypadku znalezienia podejrzanego pakunku – na te i inne pytania odpowiadali dzielnicowi, którzy w ostatnim czasie szkolili pracowników ochrony obiektów znajdujących się na terenie Sopotu.
Podczas szkoleń mundurowi informowali o procedurach postępowania w razie wystąpienia niebezpiecznych zdarzeń oraz jak należy zachować się w sytuacji wystąpienia zamachu na zdrowie lub życie osób znajdujących się w obiekcie.

link http://www.sopot.policja.gov.pl/serwis.php?nrszuk1=1509

W ostatnim czasie dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przeprowadzili szkolenia dla pracowników ochrony kilku centrów handlowych znajdujących się na terenie miasta.

W trakcie spotkań policjanci mówili o zasadach postępowania w sytuacji wystąpienia zagrożenia życia ludzi znajdujących się w centrach handlowych i innych obiektach użyteczności publicznej.
Informowali także, jak należy zachować się, gdy do budynku wtargnie osoba z niebezpiecznym narzędziem, kiedy zauważą w obiekcie podejrzany pakunek lub napastnik weźmie zakładników.

Dzielnicowi wskazywali służbom ochrony na najważniejsze czynności, które należy wykonać przed przybyciem służb ratunkowych.

Uświadamiali również, jak ważny w takich sytuacjach jest sposób powiadamiania o zagrożeniu i właściwie zorganizowana ewakuacja w wyznaczone bezpieczne miejsce.

Policjanci przypomnieli też numery alarmowe
.


Bardzo mi się podoba działanie policji w miejscowości Sopot.
Nie ma to jak jeść do syta, spać słodko i żyć beztrosko...

Wróć do „Ochrona Mienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości