Reklama

Ogólnopolska firma ochrony , na jaką zwrócić uwagę podczas szukania pracy ?

Awatar użytkownika

John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 184 razy
Otrzymał/a podziekowań: 90 razy
Status: Offline

Re: Ogólnopolska firma ochrony , na jaką zwrócić uwagę podczas szukania pracy ?

Postautor: John Pluto » 28 lip 2018 09:54

paulinab pisze:
John Pluto pisze:
Cyborg pisze:Ja polecam Ci "Impel".

Link : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,35491

Drogi Cyborgu [grin] Odnośnie portalu "Go Work" i prawdziwości opinii o firmach w nim zawartych to bym mocno polemizował. 85-90% opinii tam zamieszczanych to są bzdury wyssane z palca przez zawistnych i rozżalonych byłych pracowników, którzy chcą wyrazić anonimowo swoje żale do konkretnych osób lub firm. W przeważającej większości ci byli pracownicy wylecieli za gorzałę albo złodziejstwo albo inne kombinacje i na Go Work właśnie sadzą się do byłych przełożonych. Często też konkurencja pisze farmazony podając się za pracowników firm. Przekonałem się już kilka razy, że opinie tam zawarte niekoniecznie mają pokrycia w rzeczywistości. Choć nie zaprzeczę, że czasem ktoś coś sensownego, obiektywnego napisze , ale to rzadkość. Lepiej jest - jak w tym poście - zasięgnąć opinii chociażby tutaj w takim temacie. Myślę, że to forum jest bardziej miarodajne i bliższe prawdy a wielu z nas ma wiele do powiedzenia na temat pracy w różnych firmach [dziadek]

Nie wiem w jaki link n/t Impela weszles na gworku ale tam gdzie ja czytałem to 90 procent opnii było pozytywnych ewidentnie pisanych na zlecenie. Co nie zmieni mojej opinii że od kilku lat Impel zmienia swoją politykę zatrudnienia na bardziej przyjazną pracowikom ochrony. Bo lata 2010 to po prostu byla katastrofa. Wchodzili z butami i cieli stawli. Przynajmniej tak było na Śląsku na JW. Teraz na przetargach dają najwyższą stawkę i nie .... wchodzą.

Ja w swoim poście nie pisałem konkretnie na temat Impela - nawet o Impelu nie myślałem. Jest to ogólna opinia o portalu Go Work i o tym portalu również swojej opinii ie zmienię.
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 50 razy
Otrzymał/a podziekowań: 44 razy

Postautor: KarolWielki » 28 lip 2018 10:49

Mad Matt pisze:Odradzam Ekotrade, przynajmniej oddział Dolnoślądki ma spore problemy z wypłacalnością i płaceniem na czas. Sam nie doświadczyłem i nie chcę, ale nasłuchałem się więcej niż o innych firmach razem wziętych.
Mieszane opinie słyszałem o Orlen Ochrona, Poczta Polska Ochrona i SOL, tyle tylko że jakiś większy lub mniekszy socjal oferują no i stałą pracę.

Solid to duży gracz, wypłaca się w czasie choć na pierwszą wypłatę czekasz długo bo do 20-25następnego miesiąca. Tyle, że na wypłacie nie oszukują i nie przeciągają ponad wyznaczony czas. Minusem tu, jak w przypadku każdego kolosa jest dobór ludzi i spora ilość ludzi z łapanki. Kimś w końcu muszą braki załatać mając tysiące obiektów.

Impel? Polecam, sam tu pracują na konwoju od niedawna (miesiąc), wypłatę będę miał 10, ale słyszałem że problemów z tym nie ma. Umundurowanie dostałem czyste i nowiuśkie, praca na jasnych warunkach bez mataczenia. Dodatki za weekendy i stawka lepsza niż w innych firmach dla osoby z KPOF ale bez dopuszczenia.

To już egzamin zdany MadMat?

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 719 razy
Otrzymał/a podziekowań: 292 razy

Postautor: Cyborg » 28 lip 2018 15:11

Uważajcie na "City Security". Spółka, która działała w ich imieniu - o nazwie "Blue Pay", nie odprowadziła – w zeszłym roku – zaliczki na podatek dochodowy.

Zgłosiliśmy sprawę do Naczelnika Urzędu Skarbowego, bo inaczej sami byśmy musieli odprowadzić tą zaliczkę.

Jak ktoś chce u nich pracować, bądź dorabiać, to radzę podpisywać umowę, bądź zlecenie tylko z "City Security".
Z żadną, inną ich spółką, z "Republiki bananowej" nie podpisujcie żadnych umów !

Awatar użytkownika

Mad Matt
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 219 razy
Otrzymał/a podziekowań: 76 razy

Postautor: Mad Matt » 28 lip 2018 15:40

KarolWielki pisze:
Mad Matt pisze:
(...)

W żadnym wypadku :D
Czekam na tę przeklętą wypłatę 10, bo nabiłem ok. 360 godzin.
Jak dostanę prawie pięć koła to będę mógł wreszcie iść na egzamin, bo to tanie rzeczy nie są :D

Awatar użytkownika

Cyborg
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 719 razy
Otrzymał/a podziekowań: 292 razy

Postautor: Cyborg » 28 lip 2018 16:25

John Pluto pisze:Ja w swoim poście nie pisałem konkretnie na temat Impela - nawet o Impelu nie myślałem. Jest to ogólna opinia o portalu Go Work i o tym portalu również swojej opinii ie zmienię.

John Pluto. Ja też podzielam Twoje zdanie, odnośnie portalu Go Work. Nie twierdzę też że pisałeś coś na temat Impela.

Chodziło mi o to że pozytywne komentarze zawarte w nim, na temat Impela, "pokrywają" się z moją wiedzą na temat tej firmy.
I (powtarzam raz jeszcze) gdyby nie moja, własna wiedza odnośnie pozytywnego traktowania pracowników przez firmę Impel, to wogóle nie wklejałbym tego linku z "Go Work" tutaj na forum.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 28 lip 2018 17:34

Mad Matt pisze:
KarolWielki pisze:
Mad Matt pisze:
(...)

W żadnym wypadku :D
Czekam na tę przeklętą wypłatę 10, bo nabiłem ok. 360 godzin.
Jak dostanę prawie pięć koła to będę mógł wreszcie iść na egzamin, bo to tanie rzeczy nie są :D

No no, zgadza się :p

Awatar użytkownika

Mad Matt
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 219 razy
Otrzymał/a podziekowań: 76 razy

Postautor: Mad Matt » 28 lip 2018 18:54

Karolu, a jak u Ciebie? Już po egzaminie? :P

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży

Postautor: KarolWielki » 28 lip 2018 19:22

Dopiero ogarniam te kwestię od tego tygodnia :), inne wydatki były.

Wróć do „Firma”