GI SECURITAS Białystok

Awatar użytkownika

Topic author
leon
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

GI SECURITAS Białystok

Postautor: leon » 12 sie 2019 00:00

Witam wszystkich,i mam do Was pytanie chodzi o zarobki.Pracuję na GI w SECURITASIE w Białymstoku na zmianie dziennej jest jedna uzbrojona załoga dwuosobowa i 3 pojedyńcze nie uzbrojone,praca przeważnie po 24h.Wiem,po sobie że szczególnie jak jestem na GI jednoosobowym jest niebezpiecznie,oczywiście godzę się na to z mojej nie przymuszonej woli.Zarabiam 2500 brutto plus mogę dorobić na zleceniu 14zł. brutto.Słuchy chodzą po firmie,że od 2020r.służby mają być po 12h,i zostaje goła płaca z umowy o pracę,bo zlecenia mają być zlikwidowane.Podzielcie się Panowie szczególnie interesuje mnie jak jest w SECURITASIE w innych miastach.Dzięki serdeczne za info,spokojnej i bezpiecznej służby.

Awatar użytkownika

Gard
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 47 razy
Otrzymał/a podziekowań: 81 razy

Re: GI SECURITAS Białystok

Postautor: Gard » 12 sie 2019 08:44

No właśnie może ktoś zorientowany w temacie zmian w warunkach zatrudniania w Securitas i płacach coś wrzuci ???
Gard

Awatar użytkownika

czajowiec
Kapral
Kapral
Podziękował: 8 razy
Otrzymał/a podziekowań: 9 razy

Postautor: czajowiec » 07 paź 2019 07:53

Leon ja również pracuję GI w SECURITASIE w małym miasteczku w woj.Podlaskim okolice Białegostoku. My również pracujemy w pojedynkę. Pracuję na jednej umowie (umowa zlecenia) w każdym miesiącu prawie po 300godz. służba trawa po 24godz. Z tymi umowami też coś słyszałem,że mają dawać umowę o pracę w 2020r. Ciekawy jestem tylko czy będzie można dorobić na umowę-zlecenia resztę godzin,no bo z samej umowy o pracę to nie zbyt mi się uśmiecha. W innych miastach jest tak: Norma godzin w Securitas Services reszta godzin na umowę zlecenia w Securitas Polska. I jeszcze jedna rzecz dlaczego napisałeś,że można dorobić na umowie zlecenia przy stawce 14zł.brutto ??? Przecież od 2019r minimalna stawka godzinowa na zleceniu wynosi 14,70zł brutto...Pozdrawiam...

Awatar użytkownika

senex
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 192 razy
Otrzymał/a podziekowań: 551 razy

Postautor: senex » 07 paź 2019 14:37

Nikt nie wie co będzie, bo nie wiadomo co zrobią rządzący.
Minimalna 2600 zł, przy 168 godzinach średnio w miesiącu ok. 15.40 brutto, netto ok. 11,20 zł za godzinę. Zlecenie to 17 zł brutto, bez składek ZUS ok. 14.50 netto, ze składkami 12.80 netto. Wyraźnie widać, że bardziej opłacalna jest umowa o pracę, nawet wliczając w to urlop i inne koszta, bo trzeba wziąć jeszcze pod uwagę koszty zatrudnienia po stronie pracodawcy. Jeśli rząd oskładkuje zlecenia , a najprawdopodobniej tak będzie bo zostało to ujęte w przyszłorocznym budżecie, to zlecenia z uwagi na koszty pracodawcy szlag trafi. Gdy nie oskładkuje to zlecenia jeszcze zostaną.
Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd

Awatar użytkownika

Gard
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 47 razy
Otrzymał/a podziekowań: 81 razy

Postautor: Gard » 07 paź 2019 14:49

Przy 180h ponad trójka na rękę - tylko tu trzeba pamiętać o ilości godzin w danym miesiącu ( nie w każdym miesiącu jest tyle samo godzin roboczych ),ilości nocek itd. Chyba nie tak źle.
Gard

Wróć do „Ranking Firm Ochrony”