Agencja ochrony Kowalczyk

Ocena firmy

Polecam
1
7%
Nie polecam
13
93%

Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika

John Pluto
Sierżant
Sierżant
Podziękował: 203 razy
Otrzymał/a podziekowań: 102 razy
Status: Offline

Re: Agencja ochrony Kowalczyk

Postautor: John Pluto » 17 sty 2021 14:55

damainek2403 pisze:Witam. Jak ma sie aktualnie sytuacja u Kowalczyka? Chciałbym podjąć u nich zatrudnienie na "doróbki" w Gdansku i ciekawi mnie jak z płatnościami, czy w terminie i czy kasa gra ;)

Podobno jedna z najbardziej dziadowskich firm. W Warszawie już dość długo wisi oferta pracy dla kwalifikowanych pracowników ochrony (chyba z bronią) ale zapewne jeszcze powisi bo widać, że chętni "walą drzwiami i oknami". Ze dwa lata temu czasem rozmawiałem z chłopakami z GI "Kowalczyk" przy okazji porannych spotkań pod jednym z banków w trakcie naszych konwojów. Niby dobrze wyglądali, samochód ładnie oklejony ale z rozmów wynikało że syf i malaria, że trzeba się wykłółcać o pieniądze i terminy płatności. To samo słyszałem już lata temu więc raczej nadal jest słabo i chyba warto się poważnie zastanowić niż potem żałować. Ale może gdzie indziej w Polsce jest zajebiście. Nie wiem, piszę tylko o Warszawie.
"What's up man?...Nothing, same shit, different day...."

Awatar użytkownika

Wartownik24
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 18 razy
Otrzymał/a podziekowań: 57 razy
Status: Offline

Re: Agencja ochrony Kowalczyk

Postautor: Wartownik24 » 17 sty 2021 16:45

cucaracha1 pisze:Locus jak masz potwierdzenia, że dostawałeś kasę na konto, a PIT-a nie dostałeś to przecież możesz "zgłosić" ten fakt w US, a nie wyżalać się na forum. Na wyciągu masz przecież napisane od kogo pieniążki przyszły.

A wiesz co mu powiedzą w US? Co nas to obchodzi? Dostał Pan wynagrodzenie, to trzeba się z niego z nami rozliczyć.
W tym momencie to on musi oddać jak się nie mylę 19% podatku.
US swoją drogą zajmie się firmą. Może jakąś karę dostaną.
To samo było ze spółką City, Blue Pay.
Takie mamy prawo skarbowe. A umowy są często tak z precyzowanie, żeby pracownik nie wiedział dokładnie o co chodzi, ale i żeby pytań nie zadawał.

Wróć do „Ranking Firm Ochrony”