SOLID SECURITY

Twoja opinia

Polecam
56
24%
Nie polecam
178
76%

Liczba głosów: 234
Awatar użytkownika

Gebels
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 319 razy
Otrzymał/a podziekowań: 117 razy
Status: Offline

Re: SOLID SECURITY

Postautor: Gebels » 05 maja 2020 17:05

Zbytnio się nakręcasz, wiele firm "księgi służb" i "raporty z przebiegu służb" prowadzi w systemie, i ładnie około 19 z całej Polski im spływa co gdzie się działo. W większości pisze się ręcznie, bo jest tam coś unikalnego- własnoręczny podpis. Drony to wydatek, plus szkolenia i pozwolenia, teraz jeszcze start trzeba zgłaszać, kiepskie porównanie, skoro jest ochroniarz, to klepnie obchód bez tej inwestycji.

Awatar użytkownika

klansman
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 69 razy
Otrzymał/a podziekowań: 412 razy

Postautor: klansman » 05 maja 2020 17:35

Ja nie atakuje tylko bronię, nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

Awatar użytkownika

Gebels
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 319 razy
Otrzymał/a podziekowań: 117 razy

Postautor: Gebels » 07 maja 2020 12:32

Ty mojej też, bo nigdzie nie napisałem że atakujesz. Pracownik Ochrony z całą sytuacją nie ma nic wspólnego, wizerunkowo dla firmy to liczydło raczej chwały nie przyniesie.

Awatar użytkownika

yachim
Podpułkownik
Podpułkownik
Podziękował: 9 razy
Otrzymał/a podziekowań: 145 razy

Postautor: yachim » 07 maja 2020 14:57

Wizerunkowo to " bordowe" mundurki załatwiają sprawę. :). AO i wizerunek? To się wyklucza.

Awatar użytkownika

prawbol
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: prawbol » 27 sie 2020 19:01

Witam
Wie ktoś jak wyglądają na ten moment GI solidu w Poznaniu i okolicach? Czy w ogóle są to GI? Jak z mundurem, śpb?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Nie dla patroli grupointerwencyjnopodobnych.

Awatar użytkownika

malcin822
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 32 razy

Postautor: malcin822 » 28 sie 2020 16:16

Pewnie dziadostwo. Standard w SUFO.

Awatar użytkownika

Operator86
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Operator86 » 04 lis 2021 09:50

Witam, czy solid zrobi licencję za lojalkę w Krakowie? Kurs wychodzi 3 razy w tygodniu. Ciężko dopasować pracę pod kurs, bo jak idzie się do pracy to chca Cie mieć na pełen etat. Ktoś może zna firmę w Krakowie która robi kurs za lojalkę, ale nie po jakimś czasie. Widziałem ostatnio na Śląsku ofertę że przyjmą do pracy 8 od razu zrobią kurs. Więc takie rzeczy się zdarzają. Bo być w ochronie bez wpisu to i kasa mała ale i mniej bezpiecznie. Jednak jak się ma te śpb to też inaczej na Ciebie patrzą

Awatar użytkownika

Wouxus
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Postautor: Wouxus » 05 lis 2021 14:20

Operator86 pisze:Witam, czy solid zrobi licencję za lojalkę w Krakowie? Kurs wychodzi 3 razy w tygodniu. Ciężko dopasować pracę pod kurs, bo jak idzie się do pracy to chca Cie mieć na pełen etat. Ktoś może zna firmę w Krakowie która robi kurs za lojalkę, ale nie po jakimś czasie. Widziałem ostatnio na Śląsku ofertę że przyjmą do pracy 8 od razu zrobią kurs. Więc takie rzeczy się zdarzają. Bo być w ochronie bez wpisu to i kasa mała ale i mniej bezpiecznie. Jednak jak się ma te śpb to też inaczej na Ciebie patrzą

Nie lepiej sobie zrobić kurs spawacza albo na wózki widłowe. Szkoda życia na ochronę.

Awatar użytkownika

MrChristmass
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: MrChristmass » 22 lis 2021 20:04

Operator86 pisze:Witam, czy solid zrobi licencję za lojalkę w Krakowie? Kurs wychodzi 3 razy w tygodniu. Ciężko dopasować pracę pod kurs, bo jak idzie się do pracy to chca Cie mieć na pełen etat. Ktoś może zna firmę w Krakowie która robi kurs za lojalkę, ale nie po jakimś czasie. Widziałem ostatnio na Śląsku ofertę że przyjmą do pracy 8 od razu zrobią kurs. Więc takie rzeczy się zdarzają. Bo być w ochronie bez wpisu to i kasa mała ale i mniej bezpiecznie. Jednak jak się ma te śpb to też inaczej na Ciebie patrzą

Robi kurs KPOF za lojalkę, lecz ja na kurs czekam od początku 2020 - ciągle a to COVID, a to brak chętnych itd - Biuro w Katowicach
Z Dyrektorem i Kierownikiem - Inspektorem mam dobrym kontakt, lecz lepiej raczej zrobić prywatnie np w
Elitarne Biuro Ochrony Biznesu GROM - Robią kursy praktycznie w każdej większej Miejscowości - napisz e-mail'a lub zadzwoń tam to się dowiesz.
Porozmawiaj ze swoim Inspektorem czy jest opcja że zwrócą Ci za kurs, jak przyniesiesz im fakture - po podpisaniu lojalki.
Z tego co wiem, problemy mogą być przy badaniach lekarskich - jesli chodzi o zwrot. Czasami dają jakiś limit godzin który musisz wypracować przez jakiś czas.

Wróć do „Ranking Firm Ochrony”