Reklama

Pranie umundurowania

Awatar użytkownika

Bolo
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 53 razy
Otrzymał/a podziekowań: 154 razy
Status: Offline

Re: Pranie umundurowania

Postautor: Bolo » 04 sty 2016 20:23

ochrona22 pisze:
mam jeszcze pytanie: przychodząc do agencji ochrony buty mam mieć swoje prywatne ?

Ustalmy o czym rozmawiamy - etat, pracodawca wyposaża pracownika w środki ochrony osobistej, wszystko zależy od stanowiska bo co innego dostanie asystentka dyrektora a co innego palacz w kotłowni,
- zlecenie, zależy od firmy i zapisów w umowie.

Awatar użytkownika

ochrona22
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 43 razy
Otrzymał/a podziekowań: 32 razy

Postautor: ochrona22 » 04 sty 2016 20:42

miałem na myśli etat, czyli buty należą mi się jak psu buda ?

Awatar użytkownika

Bolo
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 53 razy
Otrzymał/a podziekowań: 154 razy

Postautor: Bolo » 04 sty 2016 20:48

Wg mnie tak, ale aby uzyskać jednoznaczną odpowiedź to zapytaj BHPowca. Wszystko zależy np. od stanowiska, obowiązków, miejsca pracy - ja podałem bardzo proste przełożenie, umowa - tak, zlecenie - zależy od umowy.

Awatar użytkownika

Robercik
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 730 razy
Otrzymał/a podziekowań: 39 razy

Postautor: Robercik » 04 sty 2016 20:57

Ja znowu słyszałem, ze sie nie należą, tak mi kiedyś mówiono, choć w ostatniej firmie dostałem gumofilce i miałem dostać pantofle w grudniu, ale niestety, musiałem odejść i nie dano mi ich.

matti84
Sierżant
Sierżant
Podziękował: 4 razy
Otrzymał/a podziekowań: 8 razy

Postautor: matti84 » 01 kwie 2016 17:25

zależy od firmy...nawet umowa o pracę nie gwarantuje,że dostaniemy buty

Awatar użytkownika

mtart
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 32 razy
Otrzymał/a podziekowań: 67 razy

Postautor: mtart » 04 kwie 2016 20:17

matti84 pisze:zależy od firmy...nawet umowa o pracę nie gwarantuje,że dostaniemy buty

W jednej firmie dostałem zaśmierdłe potem i papierosami używane porozciągane ciuchy z magazynu. Były one w takim tragicznym stanie, że nie byłem w stanie tego założyć mimo iż pracodawca wymagał bym to miał to ja się buntowałem, że szmat nie założę (praca była w budynku o charakterze urzędowym). Szczerze przy tych ciuchach to bezdomny facet wygląda jakby się ubrał u Armaniego. Druga firma nie zapewniała ciuchów można było się ubrać dowolnie byle by na czarno i mieć przy sobie identyfikator. Żadna z firm nie zapewniła mi butów. W obu firmach byłem zatrudniony na umowie o pracę.
Po 2 latach niewolniczej pracy w pseudo-ochronie uwolniłem się i mam normalną pracę... [figielek] ale chętnie tu popatrzę co się dalej dzieje w tej całej "ochronie"... [okulary] no i czy ta instytucja jaką jest pseudo-ochrona kiedykolwiek będzie normalna i ludzka. [drapanie] Powodzenia! [zgoda]]

Wróć do „Odzież i Obuwie”