Reklama

Help! Ochrona górnych dróg oddechowych w trakcie silnych mrozów na obchodzie.

Awatar użytkownika

PrzemekPL
Major
Major
Podziękował: 22 razy
Otrzymał/a podziekowań: 121 razy
Status: Offline

Re: Help! Ochrona górnych dróg oddechowych w trakcie silnych mrozów na obchodzie.

Postautor: PrzemekPL » 06 sty 2016 16:13

Kuźwa jak macie poważne problemy zdrowotne to nie pchajcie się do ochrony. W chałupie siedzieć i sweterki na drutach robić, kosze wyplatać albo długopisy składać.
"Korzystaj z dnia, jutro jeszcze dniem nie jest". - Horacy

Awatar użytkownika

Robercik
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 730 razy
Otrzymał/a podziekowań: 39 razy

Re: Help! Ochrona górnych dróg oddechowych w trakcie silnych mrozów na obchodzie.

Postautor: Robercik » 06 sty 2016 16:44

Jak się ma orzeczenie, to o niego sie biją, ale dlaczego Kolega Gebels, napisał, ze niestety?? Biją się, bo mają dofinansowania, to dobrze dla firmy a i dla Pracownika też super, bo ma pracę.

Przemku, masz rację, jak ktoś ma spore problemy ze zdrowiem, to w domu niech siedzi. [OK]

Awatar użytkownika

Bolo
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 53 razy
Otrzymał/a podziekowań: 154 razy

Postautor: Bolo » 06 sty 2016 18:33

mtart pisze:Widzę, że kpisz ze mnie. To uświadom sobie, że ja mam silną wadę wzroku i bez okularów jestem po prostu ślepy! Bez okularów to ja nie widzę nic dalej jak na ok 3-4 cm. Bez okularów tak prosta czynność jak wciśnięcie odpowiedniego przycisku w rękawiczkach w "słuchawce" urządzenia AcriveGuard to dla mnie niewykonalne w prosty sposób. Także problem parujących okularów to nie jest "błahostka". Bo ja ich ściągnąć nie mogę i iść tak sobie. To dla mnie spory problem! Wnerwiają mnie tacy co się wymądrzają bo nie maja problemów zdrowotnych. [zly]

Czy kpię, teraz to tak. Nabawiłeś się wady wzroku po zatrudnieniu? Wątpię, czy wcześniej nie pomyślałeś o tym, że możesz mieć problemy w wykonywaniu podstawowych obowiązków? Tobie, to nawet się nie dziwię ale temu co Ciebie zatrudnił, odważny gość. Ciekawi mnie jeszcze jedno, masz umowę o pracę?

Awatar użytkownika

Robercik
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 730 razy
Otrzymał/a podziekowań: 39 razy

Postautor: Robercik » 06 sty 2016 19:12

BOLO, prosba....nie kpij z Innych, to nie po dzentelmeńsku, i bardzo nieelegancko.

Wróć do „Odzież i Obuwie”