Reklama

Obuwie taktyczne na zimę

Awatar użytkownika

Topic author
dr SKILL
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

Obuwie taktyczne na zimę

Postautor: dr SKILL » 13 lis 2017 12:04

Witajcie!

Jaki iż zbliża się zima muszę zaopatrzyć się w buty dostosowane do tej pory roku, zdaję się na Waszą pomoc. Jeżeli chodzi o budżet to myślałem o wydaniu nie więcej niż 500zł - chcę by buty były dobre i przetrwały kilka zim. Dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika

klansman
Podpułkownik
Podpułkownik
Podziękował: 30 razy
Otrzymał/a podziekowań: 286 razy

Re: Obuwie taktyczne na zimę

Postautor: klansman » 13 lis 2017 15:28

Ja noszę Magnumy classic, najprostszy model a zarazem najtańszy. Jestem z nich bardzo zadowolony. Pierwsza para wytrzymała 7 lat. Mam je dalej ale są już podniszczone, teraz w nich chodzę do prac ogrodowych. Drugą pare mam 4 rok i póki co bez żadnych defektów. Co ważne są ciepłe i lekkie. Dla bardziej wymagających są droższe modele.

Awatar użytkownika

Topic author
dr SKILL
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: dr SKILL » 13 lis 2017 16:05

Dziękuję za pomoc! Zapomniałem dodać, że buty będą przeznaczone głownie do pracy w lesie czy wspomniany model Classic też się nadaję do tego?

Awatar użytkownika

Gebels
Kapitan
Kapitan
Podziękował: 288 razy
Otrzymał/a podziekowań: 99 razy

Postautor: Gebels » 13 lis 2017 16:45

klansman pisze:Ja noszę Magnumy classic, najprostszy model a zarazem najtańszy. Jestem z nich bardzo zadowolony. Pierwsza para wytrzymała 7 lat. Mam je dalej ale są już podniszczone, teraz w nich chodzę do prac ogrodowych. Drugą pare mam 4 rok i póki co bez żadnych defektów. Co ważne są ciepłe i lekkie. Dla bardziej wymagających są droższe modele.

Otóż to, miałem Gromy, były mega wygodne ale po dwóch latach niestety padły, teraz mam Magnumki, trochę twardsze ale z czasem uznałem to za korzyść, na zimę butów nie zmieniam, wkładki filcowe wkładam, z przyklejoną od spodu folią aluminiową, która działa jako izolacja od zimna, na duże mrozy dokładam grube skarpety.

Awatar użytkownika

rafalc1984
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: rafalc1984 » 13 lis 2017 18:32

Potwierdzam Magnumki sa bardzo wygodne, w zimę też noga Ci nie zmarznie, a i cena jest przyzwoita. Osobiście polecam.

Wróć do „Odzież i Obuwie”