Reklama

Obuwie taktyczne

Awatar użytkownika

merinus34
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

Re: Obuwie taktyczne

Postautor: merinus34 » 01 sty 2014 13:13

tak, ja posiadam buty bates spyder od jakiegoś pół roku, są wykonane ze skóry naturalnej również od wewnątrz dzięki temu stopa nie przesuwa się w obuwiu nawet w ciężkich warunkach

Xtra
Kapitan
Kapitan
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Postautor: Xtra » 01 sty 2014 13:57

Znowu spam reklamujący te buty.

Awatar użytkownika

ajub
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: ajub » 13 lut 2014 10:12

Czy mógłbym prosić o opinię, które najlepsze ?

http://sklep.fort.mil.pl/magnum-phantom.html
http://sklep.fort.mil.pl/buty-magnum-ph ... ather.html
http://sklep.fort.mil.pl/buty-magnum-elite-spider.html

A jeżeli nie takie buty to jakie inne polecacie.
Budżet do 300 złoty.
Przeznaczenie : buty na cały rok, patrole po lesie / piasku.

Awatar użytkownika

MariuszOst
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: MariuszOst » 19 maja 2014 12:43

A co powiecie na obuwie ochronne URGENT. Sam używałem ich obuwia podczas wypadów w teren ze znajomymi na "prywatne obozy przetrwania".Spisały się znakomicie, w warunkach polowych. Obecnie szykuje mi się praca w ochronie. Może nie do końca będzie to "ochroniarz" kojarzący się z marketu, ale ochrona ogólnie pojęta jak najbardziej. Dlatego zaczynam poważnie przeglądać tego rodzaju fora i głównie zadawać pytania i czytać, odpowiedzi takie jak ta, będą z wiadomych powodów jak na razie z mojej strony wyjątkowe

Awatar użytkownika

jacek1758
Pułkownik
Pułkownik
Podziękował: 3 razy
Otrzymał/a podziekowań: 2 razy

Postautor: jacek1758 » 19 maja 2014 12:56

W tej cenie szału bym nie oczekiwał :)

Awatar użytkownika

dar32
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 9 razy

Postautor: dar32 » 19 maja 2014 20:54

Panowie jeśli się powtarzam to sorry ale wiadomość warta powtarzania
Nie chce reklamować żadnego sklepu itd ale podpowiem iż w znanym serwisie internetowym po wykonaniu telefonu do sprzedawcy można pytać prosząc o buty ze starego modelu za to nowe one sa zazwyczaj przecenione a przy zakupie np 3 szt już jest spory rabat
Myślę że to nie będzie reklama jeśli napisze że buty taktyczne firmy" BATES" są godne polecenia (choćby z uwagi na zamki dzięki którym wyskakując z łóżka do alarmu wskoczyć możemy w buty i jednym pociągnieciem zamka zacisnąć na nodze) atrakcyjne te buty będą jeśli uda się takowe wyrwać do 200zł bo 450zł rownież sa wygodne ale ta cena jest nie na każdą kieszeń i powiem tak że stary model od nowego niczym nieomal się nie różni po za ceną w nazwie buta jest zmieniona nazwa z BATES TACTICAL SPORT (model 2013) na z BATES TACTICAL II SPORT
To tylko przykład a but prawie ten sam no języczki dłuższe:-)

Polecam negocjować pytać przedstawiać się służbowo brać na firmę z propozycją współpracy
POWODZENIA

Awatar użytkownika

Arto
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Arto » 25 maja 2014 18:54

Hej, zaczynam diero w temacie więc wybaczcie mi jeśli walnę jakąś gafę :) które z tych butów są waszym zdaniem lepsze? Czy jest to ta sama półka produktów?
http://www.bron.pl/odziez-obuwie-plecak ... p-bmp-wp46
http://www.bron.pl/odziez-obuwie-plecak ... l-wkl-27cm

A może polecacie jakieś inne z oferty http://www.bron.pl/odziez-obuwie-plecaki/buty-taktyczne, mam u nich 20% zniżki więc wolałbym u nich dokonać zakupu.

PS. nie umiałem dodać grafik butów więc wrzuciłem linki:)

Awatar użytkownika

MilitaryOrder
Major
Major
Otrzymał/a podziekowań: 3 razy

Postautor: MilitaryOrder » 25 maja 2014 19:40

Miałem 2 pary magnumów szybko sie rozwalały. Batesy dobrze się trzymają więc polecam te 2 ;)

Awatar użytkownika

Arto
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Arto » 26 cze 2014 14:18

Dzięki :) Skusiłem się na Batesy

Awatar użytkownika

belmondo
Plutonowy
Plutonowy
Otrzymał/a podziekowań: 3 razy

Postautor: belmondo » 30 cze 2014 05:12

A ja zwyczajowo magnum stealth... zgrabne buciki, wygodne... używając ich wszędzie (woda, las, twarde nawierzchnie, zima, lato) wytrzymują około 3 miesięcy.... Miękkie podeszfy gwarantują szybkie zuzycie na twardych nawierzchniach.... Używając obiektowo nawet 12 miesięcy. Cykl mieszany to średnio 6-9 miesięcy... To buty taktyczne a nie trepy desantu....

Awatar użytkownika

zarlacz
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: zarlacz » 23 paź 2014 11:50

Buty Surplus Security Badziew Dokładnie po 60 godzinach użytkowania zniknęła wkładka a pokazała się kratka na pięcie . Rozumiem że to nie model z górnej półki (cena 149zł zielony sklep Allegro ) ale powinny wytrzymać trochę dłużej . Przy okazji wszelkie transakcje a było ich kilka z w.w sklepem spoko i pełna profeska . Pozdrowionka i spokojnosci.

Awatar użytkownika

marcheewa
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: marcheewa » 06 maja 2015 18:32

Ja obuwuie kpuje na militaria pl. .Powiemze nie sa tanie ale naprawde wytrzymałe .Polecam.

Awatar użytkownika

damx
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: damx » 13 lip 2015 10:38

http://cqb.pl/buty-original-swat-chase- ... -5591.html
co byście powiedzieli na takie buty?? szukam jakichś porządnych taktyków, poprzedni zakup z allegro powiedzmy ze był nieudany, po pół roku buty praktycznie nie do użytku, ale czego można wymagać za niecale 200pln.. od znajomych jescze o swatach nie słyszałem, wiec szukam opinii, ale z poprzednich zakupów moge mysleć, że w miare przyzwoite, bo dotąd sie na sklepie nie zawiodłem w przypadku bluz i spodni, wiec chyba sprzecik sprzedaja dobry'?

Awatar użytkownika

hewlett
Kapral
Kapral

Postautor: hewlett » 22 paź 2015 21:22

belmondo pisze:A ja zwyczajowo magnum stealth... zgrabne buciki, wygodne... używając ich wszędzie (woda, las, twarde nawierzchnie, zima, lato) wytrzymują około 3 miesięcy.... Miękkie podeszfy gwarantują szybkie zuzycie na twardych nawierzchniach.... Używając obiektowo nawet 12 miesięcy. Cykl mieszany to średnio 6-9 miesięcy... To buty taktyczne a nie trepy desantu....

sam nie miałem, ale u as mają magnumy i też niespecjalnie narzekają.
marcheewa pisze:Ja obuwuie kpuje na militaria pl. .Powiemze nie sa tanie ale naprawde wytrzymałe .Polecam.

mniejsza o to gdzie kupowane (chyba, że pod względem ceny i doradztwa) ale mają w ofercie protektory- super i też dobre batesy

Awatar użytkownika

traper
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: traper » 29 paź 2015 23:35

marcheewa pisze:Ja obuwuie kpuje na militaria pl. .Powiemze nie sa tanie ale naprawde wytrzymałe .Polecam.

dobry sklep, tez w nim kupuje
przynajmniej jak wyjda wady fabryczne to wiadomo gdzie sie zwrocic a nie szukac wiatru w polu na alle

Wróć do „Odzież i Obuwie”