Reklama

STEKOP

Dlaczego...

Polecam
13
33%
Nie polecam
27
68%

Liczba głosów: 40
Awatar użytkownika

malcin822
Sierżant
Sierżant
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 20 razy
Status: Offline

Re: STEKOP

Postautor: malcin822 » 25 lip 2017 18:05

Od znajomych wiem. Zachodniopomorskie, płacą ogólnie bez kantow. Czasem u jednego wypłata np.2200zł, u innego przy tych samych godzinach 2190zł. Takie małe kanciki na kilka zł, często się tam zdarzają.

Awatar użytkownika

senex
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Podziękował: 151 razy
Otrzymał/a podziekowań: 466 razy

Postautor: senex » 26 lip 2017 09:10

Stekop to zasadniczo dwie firmy.
Stekop Warszawa i tam zwykle umowa o prace płatne do 10 następnego miesiąca, najmniejszych kantów. Pełny legal nawet mundurki dobre jakościowo. Nawet wczoraj byłem na lotnisku w Modlinie i Stekop prezentował się bardzo pozytywnie.
Stekop Choroszcz i tam zlecenia już bez ZUS. Ostatnio w moim rejonie Stekop wziął kilka przetargów ( a zawsze startują w konsorcjum, ale to dwie firmy nie jak w innych nawet sześć) i etat z jednej firmy, zlecenie z drugiej ( nadgodziny też). Zlecenie było płatne chyba do 25 następnego miesiąca teraz chyba przesunęli do 30. Ostatnio było jakość 27 czerwca.
Firmę postrzegam bardzo pozytywnie.
Każda przebyta do końca droga prowadzi dokładnie donikąd

Awatar użytkownika

Pasiak1985
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Pasiak1985 » 20 lis 2017 09:04

Panowie jak przedstawia się w obecnej chwili sytuacja z tą firmą? Ponoć w Krakowie trafili wszystkie obiekty MONu, dalej walą w ch... z wyplatami?
http://www.youtube.com/watch?v=fwK7ggA3-bU

Awatar użytkownika

malcin822
Sierżant
Sierżant
Otrzymał/a podziekowań: 20 razy

Postautor: malcin822 » 20 lis 2017 09:26

Glowna siedziba Bialystok.Sa corki stekop s.a,stekop ochrona.Kiedys pracowalem ze stekopem na JW.Mundurki i buty najtansze jakie mozna by kupic.Placili na czas z tym ,ze jak wyzej pisalem roznice byly w wyplatach.No i mogliby podniesc stawke .Poza tym na wszystkim oszczedzali,a nawet mozna to dziadowaniem nazwac.

Awatar użytkownika

lerko
Kapral
Kapral
Podziękował: 8 razy
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Postautor: lerko » 20 lis 2017 20:06

Nie mam złych wspomnień chociaż długo w stekopie nie robiłem. Płacili na czas. Umowe o prace miałem. Zdarzały się premie. Szmaty czyt. ubrania też nie były złe.

Awatar użytkownika

jerbat12
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 5 razy
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Postautor: jerbat12 » 26 gru 2017 14:03

lerko pisze:Nie mam złych wspomnień chociaż długo w stekopie nie robiłem. Płacili na czas. Umowe o prace miałem. Zdarzały się premie. Szmaty czyt. ubrania też nie były złe.

Ja natomiast nie mam ani jednej pozytywnej opinii o tej firmie.
Na przepracowane 8 m-cy miesiąc pracowałem na czarno ( bez umowy),której nie mogłem się doprosić.
Wszystkie wypłaty były zaniżone od 300 do 900 PLN o które prosiłem się co miesiąc - oczywiście za UZ .
Umundurowanie byle badziewie i to nie wszystkie sorty otrzymałem. Jednym słowem Firma dziadowska

Awatar użytkownika

Polak2009
Generał Brygady
Generał Brygady
Otrzymał/a podziekowań: 9 razy

Postautor: Polak2009 » 27 sty 2018 05:46

jerbat12 pisze:
lerko pisze:Nie mam złych wspomnień chociaż długo w stekopie nie robiłem. Płacili na czas. Umowe o prace miałem. Zdarzały się premie. Szmaty czyt. ubrania też nie były złe.

Ja natomiast nie mam ani jednej pozytywnej opinii o tej firmie.
Na przepracowane 8 m-cy miesiąc pracowałem na czarno ( bez umowy),której nie mogłem się doprosić.
Wszystkie wypłaty były zaniżone od 300 do 900 PLN o które prosiłem się co miesiąc - oczywiście za UZ .
Umundurowanie byle badziewie i to nie wszystkie sorty otrzymałem. Jednym słowem Firma dziadowska

W jakim regionie to było?

Wróć do „Ranking Firm Ochrony”