SOLID SECURITY

Twoja opinia

Polecam
55
24%
Nie polecam
176
76%

Liczba głosów: 231
Awatar użytkownika

Gard
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 48 razy
Otrzymał/a podziekowań: 81 razy
Status: Offline

Re: SOLID SECURITY

Postautor: Gard » 17 kwie 2019 09:19

;) i sie solidna firma zes..ła w gacie ?
Gard

Awatar użytkownika

klansman
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 61 razy
Otrzymał/a podziekowań: 389 razy

Postautor: klansman » 17 kwie 2019 10:25

Oni byli pierwsi do kombinatorstwa, nazywanie ich solidnym to gruba przesada.

Awatar użytkownika

Gard
Porucznik
Porucznik

Postautor: Gard » 17 kwie 2019 13:23

No w czymś byli solidni skoro się tak kozacko nazwali ....
Gard

Awatar użytkownika

Artur1911
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 63 razy
Otrzymał/a podziekowań: 28 razy

Postautor: Artur1911 » 04 sie 2019 20:21

Hi

Jak jest teraz w Solid dla KPOF z bronią ??
Płacą 10 i pensja się zgadza ??
Płacą 18 i za nadgodziny się zgadza ??

Pozdr
Artur

Awatar użytkownika

PanNikt
Kapral
Kapral
Podziękował: 3 razy
Otrzymał/a podziekowań: 8 razy

Postautor: PanNikt » 04 sie 2019 22:17

Artur1911 pisze:Hi

Jak jest teraz w Solid dla KPOF z bronią ??
Płacą 10 i pensja się zgadza ??
Płacą 18 i za nadgodziny się zgadza ??

Pozdr
Artur

Co do pierwszego pytania... nędza przeokrutna. Braki braki i raz jeszcze braki.
Co do drugiego... na grupie płacą około 13 pln na rękę (mowa o śląsku)
Co do trzeciego (szczerze i dogłębnie mnie rozbawiło) a co to ku*wa są nadgodziny w solidzie??? ;) Robiłem od 240 w gorę i nigdy nie uświadczyłem nawet złotówki wiecej na wypłacie... a wypłaty są 10go z umowy o pracę (jeśli takową się posiada) i 20go zlecenia.

gonzo67
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: gonzo67 » 05 sie 2019 10:29

Panowie,panowie!Wy myślicie że w innych A.O. jest szacunek dla ludzi,super warunki socjalne i kierownik na poziomie co załatwi wszystko czego Wam potrzeba do wykonywania obowiązków służbowych?Rozczaruję Was,każdy moloch kombinuje jak tu wyje...ć pracownika i to na każdym etapie.
Wiem coś o tym bo sam ponad 15 lat jeżdżę w G.I. jako SUFO.

gonzo67
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: gonzo67 » 05 sie 2019 11:18

Powiem tak-panowie umówcie się na piwo i kłócicie się do usranej śmierci.Kogo to obchodzi iż jeżdżiłeś w pojedynkę na patrolu?G.I. kojarzy mi się z 2 osobową obsadą wyposażoną w Ś P B i broń palą a nie 2 karków sterydów co nawet nie umieją się wysłowić.

Awatar użytkownika

Gard
Porucznik
Porucznik

Postautor: Gard » 07 sie 2019 13:53

Ogólnie nie polecam solidnej firmy w Łodzi,nędza,bida,chaos, no kasę jeszcze płacą 10 i 18go,ale to jedyny plus,że tak sobie zażartuję. Widze w niedalekiej przyszłości wielki .... upadek.
powodzenia życzę najbardziej wytrwałym
Gard

Awatar użytkownika

Antymilicjant
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 12 razy
Otrzymał/a podziekowań: 21 razy

Postautor: Antymilicjant » 07 sie 2019 15:46

Gard pisze:Ogólnie nie polecam solidnej firmy w Łodzi,nędza,bida,chaos, no kasę jeszcze płacą 10 i 18go,ale to jedyny plus,że tak sobie zażartuję. Widze w niedalekiej przyszłości wielki .... upadek.
powodzenia życzę najbardziej wytrwałym

A dlaczego ta firma mialaby upasc? Chyba ze rozmawiamy tutaj o kontrolowanym upadku gdzie za pomocà slupów ustawi sié mniejsze firmy: tak sié kroi tort na mniejsze kawalki.
1997-2000 Alan
2000-2002 Proxima
2002-2003 Protection
2003-2004 Sat-Guard
2004-2006 Solid Security
2006-2007 Domena
2007-2009 Van Guard,(Team leader)
2009-2015 Brinks Ireland ltd.(Site Supervisor)
2015-2016 Noonan (Site Supervisor)
2016- Koniec:)

Licencja POF1,2.
PSA Licence(Static,Licensed Premises,Cash-in-Transit).

Awatar użytkownika

Gard
Porucznik
Porucznik

Postautor: Gard » 10 sie 2019 07:54

Ten tort już dawno jest krojony,ale im więcej kawałków tym mniej się najesz ... w końcu komuś braknie.Przy takiej organizacji ?! pracy ktoś w końcu beknie za liczne przekręty z "zabezpieczeniem i realizacją ochrony " zgodnie z umowami.Może inna firma przejmie klientów ? I się torcik skończy.
Gard

Awatar użytkownika

deszczyk
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: deszczyk » 30 sty 2020 14:12

Witam,
Dostałem propozycję pracy jako d-ca zmiany w centrum dystrybucji biedronki.
Solid oferuje 18 zł netto /h. Umowa o pracę + zlecenie ZUS itp. Gdzie jest haczyk ?
Warto jechać na rozmowę ?
W ochronie pracuję od 5 lat w tej samej firmie i nikt nigdy takiej stawki mi nie proponował :D

Awatar użytkownika

MłodyBiałobrody
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: MłodyBiałobrody » 26 lut 2020 06:42

Powitać
Generalnie pod uwagę bierze sie fakt że to obiekt handlowy, solid mocno szuka na takie obiekty bo ludzi brakuje ze względu na dużą ilość interwencji stąd wynika wysoka stawka no i pewnie się sporo dzieje.

Moje doświadczenia pracy w solidzie: - - pracowałem jako patrol grup interwencyjnych bez uprawnień brak wpisu na listę KpoF. W Poznaniu. Moi współpracownicy kazali mi się zachowywać tak jakbym miał uprawnienia, ba od jednego nawet dostałem kajdanki, a pałka była wyposażeniem pojazdu wraz z gazem. Generalnie nie bałem się nikomu zębów wyprowadzić na spacer ale bałem się prokuratora który wyprowadziłby mnie na młyńska (miejsce tymczasowego aresztu) w razie w lepiej dmuchać na zimne. Ogólnie przeprowadzanie interwencji trzeba lubiec i potrafić rozmawiać z patologia która najczęściej je wywołuje charakter pracy nie dla każdego, pieniądze zawsze na czas a i kierownictwo bardzo miłe (Poznań) szkoda mi jedynie niektórych ludzi którzy się tam znaleźli bez wykształcenia chociażby na stopie mentalności. Faktem jest ze minimum norma pracy to 24h i 10 służb w miesiącu, można się dogadać na 8 służb albo na więcej tego solidowi zarzucić nie można elastyczny grafik mają na pewno. Ludzie nawet i po 25 dni w miesiącu tam byli, ale to już Ci bardziej hardkorowi bo ja bym osobiście umarł z braku snu, patrol generalnie około 50 wezwań dziennie zależy od rejonu, nie pośpisz chyba że się odwoła no i spanie też wiadomo jak wygląda. Aaa i jakbyście mieli patrole z kobietami to za żadne skarby się nie zgadzajcie, lepiej mieć chłopaka obok siebie bo przynajmniej jakoś wygląda.

Solid z perspektywy bliskiej mi osoby na obiekcie przemysłowym:
Na służbie 12h co 2 godziny obchod jeden wchodzi drugi schodzi, kanciap łącznie 3. Razem 6 osób na służbie duży plus jest taki że nie odbijasz się co godzinę jak np w Juventusie tylko możesz trochę zmrużyć oczko i iść w miarę trzeźwy na patrol. Moim zdaniem zależy jak kto trafi w gusta osobiście solid jest najlepszy pod kątem obiektów przemysłowych i logistycznych.

Awatar użytkownika

klansman
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 61 razy
Otrzymał/a podziekowań: 389 razy

Postautor: klansman » 27 lut 2020 10:12

Centrum dystrybucji biedronki to magazyn z którego posyłają towar na sklepy, jakie tam możesz mieć interwencję? Tam masz styczność tylko z pracownikami i dostawcami.

Awatar użytkownika

mtart
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 47 razy
Otrzymał/a podziekowań: 74 razy

Postautor: mtart » 05 maja 2020 10:05

W dobie Zarazy COVID-19 i ograniczonej liczby klientów SOLID Security używa super mega ultra nowoczesnej metody zliczania limitu klientów w sklepie: https://streamable.com/geuhkt czyli dziecięce liczydełko z kolorowymi koralikami. [2smiech] [smiejsie]
Tak trudno wyposażyć takich pracowników w coś poważniejszego jak "licznik ręczny, klikacz/kliker"? [o boze]
Po 2 latach niewolniczej pracy w pseudo-ochronie uwolniłem się i mam normalną pracę... [figielek] ale chętnie tu popatrzę co się dalej dzieje w tej całej "ochronie"... [okulary] no i czy ta instytucja jaką jest pseudo-ochrona kiedykolwiek będzie normalna i ludzka. [drapanie] Powodzenia! [zgoda]]

Awatar użytkownika

mtart
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 47 razy
Otrzymał/a podziekowań: 74 razy

Postautor: mtart » 05 maja 2020 10:18

Aha a model ręcznego licznika to musi być taki z funkcją dodawania i odejmowania zliczanych osób:
Obrazek
Po 2 latach niewolniczej pracy w pseudo-ochronie uwolniłem się i mam normalną pracę... [figielek] ale chętnie tu popatrzę co się dalej dzieje w tej całej "ochronie"... [okulary] no i czy ta instytucja jaką jest pseudo-ochrona kiedykolwiek będzie normalna i ludzka. [drapanie] Powodzenia! [zgoda]]

Wróć do „Ranking Firm Ochrony”