Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. Z o.o.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. Z o.o.

Polecam
6
43%
Nie polecam
8
57%

Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika

natasia2
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

Re: Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. Z o.o.

Postautor: natasia2 » 09 sty 2014 21:31

NIE POLECAM! Joker Poznań- przyjmowałam się w zeszłym roku po to aby mieć ubezpieczenie tylko i wyłącznie, TAK POWIEDZIAŁAM KIEROWNICTWU. Pani sekretarka (czy kim ona tam była) podpisała ze mną umowę na 1/8 etatu [2smiech] . Kierownik na obiekcie się zmienił i zwalniał ludzi NIE INFORMUJĄC ICH O TYM!! ludzie przychodzili do roboty i dowiadywali się o zwolnieniu od współpracowników. Grafik był zmieniany co tydzień. Ja prosząc o dzień wolny na odwiedzenie lekarza byłam zbywana. W końcu po uprzednim prawie tygodniowym daniu informacji kierownikowi o dacie wizyty u lekarza ZOSTAŁAM ZWOLNIONA bo nie chce w ten dzień przyjść do pracy! IDĄC DO LEKARZA OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE MAM UBEZPIECZENIA, w firmie mówili ze prezes nie wyraził zgody na podpisanie tej umowy którą ze mną sporządzono i NIKOMU nie wpadło do głowy mi o tym powiedzieć :) NIE POLECAM TEJ FIRMY CHYBA, ŻE MASZ MAŁO PROBLEMÓW NA GŁOWIE :) [0suicide]

Awatar użytkownika

Człowiek Bocian
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Otrzymał/a podziekowań: 4 razy

Postautor: Człowiek Bocian » 09 sty 2014 21:43

natasia2 pisze:- przyjmowałam się w zeszłym roku po to aby mieć ubezpieczenie tylko i wyłącznie, TAK POWIEDZIAŁAM KIEROWNICTWU.

Jak tylko chodziło ci o ubezpieczenie to wystarczy zarejestrować się w Urzędzie Pracy i na pewno je masz.
"W prawidłowym sprawowaniu bezpośredniej ochrony fizycznej nie wystarczy sama biegłość w posługiwaniu się przepisami prawa dedykowanymi mężczyzną i kobietą parającymi się pilnowania osób i/lub mienia.
Potrzebne są także Mięśnie Aby Władać Mieczem Sprawiedliwości.
Musicie mieć...Mięśnie a nie tłuszcz."

Awatar użytkownika

Polak2009
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 9 razy

Postautor: Polak2009 » 09 lut 2014 11:48

Witam
Bedac w Urzedzie Pracy owszem masz ubezpieczenie ale nie możesz nigdzie pracowac....
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

des23
Chorąży
Chorąży
Otrzymał/a podziekowań: 3 razy

Postautor: des23 » 09 lut 2014 12:24

Polak2009 pisze:Witam
Bedac w Urzedzie Pracy owszem masz ubezpieczenie ale nie możesz nigdzie pracowac....
Pozdrawiam

Osoba zatrudniona na podstawie umowy zlecenia podlega obowiązkowo ubezpieczeniom emerytalnemu, rentowym i zdrowotnemu. Podlega również ubezpieczeniu wypadkowemu, gdy wykonuje pracę w siedzibie zleceniodawcy lub miejscu prowadzenia przez niego działalności. Natomiast zleceniobiorca podlega dobrowolnie ubezpieczeniu chorobowemu. Obowiązkowo ubezpieczeniom społecznym z umowy zlecenia podlegają również osoby mające ustalone prawo do emerytury lub renty. Także nie musisz byc na etacie 1/8 czy1/10 aby miec ubezpieczenie zdrowotne (opieka szpitalna ,lekarz itp) a jezeli chodzi o chorobowe to rejestracja w urzedzie pracy tez tego nie zapewnia.

Awatar użytkownika

Idol
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Idol » 27 lut 2014 20:50

Witam
"Joker" wygrała przetarg na ochronę Sądu w Bytomiu.. zobaczymy jaka będzie płaca i czy opłacało nam się zostać i przejść do Jokera..
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

przemko6
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 3 razy
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz

Postautor: przemko6 » 05 mar 2014 23:18

z tego co wiem to joker jest dobrą firmą ale to zalezy od czlowieka,jakie ma doswiadczenia itp,jednemu jest dobrze w solidzie drugiemu z kolei w ochronie joker..
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki - André Malraux

Awatar użytkownika

Polak2009
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 1 raz
Otrzymał/a podziekowań: 9 razy

Postautor: Polak2009 » 19 gru 2018 22:20

Witam.
Jak wygląda obecnie praca w tej firmie Oddział Poznań?
Byłbym wdzięczny za informacje.

Awatar użytkownika

yachim
Major
Major
Podziękował: 8 razy
Otrzymał/a podziekowań: 124 razy

Postautor: yachim » 20 gru 2018 11:47

Kurcze, widzę zagiąłeś parol na tą firmę. Przez 8 lat nie udało się wyrobić zdania na jej temat?
Ups, to zaraz będzie 9!

Awatar użytkownika

PAWW
Szeregowy
Szeregowy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał/a podziekowań: 6 razy

Postautor: PAWW » 26 cze 2020 01:38

Witam, czy ktoś z Was orientuje się może ile Patroli/GI wystawia Joker na terenie Poznania? Ktoś pisał wcześniej, że w godzinach nocnych są tylko jednoosobowe patrole. Czy jakaś 2 osobowa GI również jest na nocnej zmianie? Jak ta sprawa wygląda zarówno na zmianach dziennych jak i nocnych jeśli chodzi o Patrole i GI na terenie Poznania? Pozdrawiam.

Wróć do „Ranking Firm Ochrony”