Kierownik/Inspektor Ochrony Fizycznej Stargard, Szczecin, Świnoujście (Rekrutacja ukryta)

Awatar użytkownika

Topic author
Epitet
Generał
Generał
Posty: 15141
Rejestracja: 16 sty 2011 19:01
Podziękował: 527 razy
Otrzymał/a podziekowań: 593 razy
Status: Offline

Kierownik/Inspektor Ochrony Fizycznej Stargard, Szczecin, Świnoujście (Rekrutacja ukryta)

Postautor: Epitet » 06 gru 2016 10:50

Chcę się dowiedzieć, jaka firma ukrywa się pod nazwą rekrutacja ukryta?

link http://pomoc.pracuj.pl/hc/pl/articles/2 ... cja-ukryta

1. Co to jest „rekrutacja ukryta”?

Wszystkie ogłoszenia widniejące pod nazwą „Klient Pracuj.pl” (rekrutacja ukryta) to ogłoszenia pracodawców, którzy zastrzegli sobie anonimowość i których tożsamości nie możemy ujawniać.


2. Dlaczego pracodawcy decydują się na ukrywanie nazwy firmy?

Ogłoszenia ukryte stanowią niewielki odsetek wszystkich ofert, jakie znajdują się w naszym portalu, i są odpowiedzią na potrzeby pracodawców:

"Większość pracodawców nie chce, aby ujawniano o nich informacje ze względu na poufność procesów rekrutacyjnych. Decyzje o utajnieniu procesu wynikają na przykład z potrzeby zastąpienia wciąż zatrudnionego pracownika czy utworzenia nowego stanowiska bez ujawniania rozbudowy struktury przed konkurencją." Monika Tryc, team leader w firmie rekrutacyjnej Antal International

Część firm korzysta z tej formy ogłoszenia w pierwszym etapie rekrutacji, gdy zależy im na nieujawnianiu nazwy firmy – ze względu na konkurencję czy prowadzony projekt rekrutacyjny. Niekiedy pracodawcy nie chcą podawać w ogłoszeniu regionu lub miasta, w którym działają (np. gdy firma jest jednym z nielicznych pracodawców w danym mieście, a opis stanowiska pozwoliłby łatwo ją zidentyfikować).



3. Kto powinien poinformować mnie o tym, do jakiej firmy zaaplikowałem/am?

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677) obowiązek poinformowania osoby, której dane są przetwarzane, o tym, kto jest administratorem tych danych, ciąży na administratorze danych.

Administratorem danych osobowych zebranych w wyniku rekrutacji ukrytej jest pracodawca, który decyduje o celach i środkach przetwarzania tych danych. To na konkretnym pracodawcy ciąży obowiązek informacyjny względem kandydata.

Grupa Pracuj, właściciel portalu pracuj.pl, nie jest administratorem danych osobowych kandydatów, którzy przesyłają swoje dane pracodawcom. Rola Grupy Pracuj w procesie przekazywania pracodawcom danych osobowych kandydatów ogranicza się wyłącznie do udostępniania platformy, za pomocą której kandydat przesyła swoje dokumenty aplikacyjne bezpośrednio do potencjalnego pracodawcy oraz do przetwarzania danych osobowych kandydatów na zlecenie klientów Grupy Pracuj. W związku z tym Grupa Pracuj, nie będąc administratorem danych osobowych osób aplikujących na ogłoszenia przez portal Pracuj.pl, nie jest także zobowiązana do spełnienia obowiązku informacyjnego, o którym mowa powyżej. Ponadto zawarte z klientami (pracodawcami) umowy, nie upoważniają Grupy Pracuj do przekazywania kandydatom informacji dotyczących pracodawców zamieszczających ogłoszenia ukryte.



4. Kiedy i jakie informacje powinienem/powinnam otrzymać w procesie rekrutacji na ogłoszenie ukryte?

Udział w rekrutacji ukrytej zakłada specjalny sposób informowania kandydatów o tym, kto jest administratorem ich danych osobowych. Mianowicie: kandydat uzyskuje tę informację nie w chwili przekazywania swoich danych, tylko w terminie późniejszym – ale niezwłocznie po otrzymaniu jego aplikacji przez Pracodawcę.

Zgodnie z wymogami Ustawy, kandydat aplikujący na ogłoszenie ukryte powinien otrzymać od pracodawcy – administratora danych osobowych:

pełną nazwę oraz adres siedziby administratora danych,
informację o celu zbierania danych oraz o odbiorcach danych,
powiadomienie o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
pouczenie o dobrowolności podania danych.


5. Jak unikać oszustw podczas poszukiwania pracy przez internet?

Zanim zaaplikujesz, bardzo dokładnie zapoznaj się z treścią oferty pracy.
Jeśli ogłoszenie wzbudza Twój niepokój (np. pracodawca w niejasny sposób opisuje rodzaj swojej działalności lub oferuje natychmiastowe zatrudnienie, nawet bez telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej), nie odpowiadaj na nie, zanim nie zweryfikujesz danego pracodawcy. W tej sprawie możesz skontaktować się z nami. Na każdej ofercie z boku ekranu znajdziesz link umożliwiający kontakt z nami.
Nie umieszczaj w dokumentach aplikacyjnych numerów kart kredytowych i kont bankowych oraz numerów dokumentów tożsamości i innych poufnych danych osobowych.
Nie zobowiązuj się do transakcji finansowych na rzecz potencjalnego pracodawcy.
Zachowaj ostrożność wobec ogłoszeń dot. prac wykonywanych w domu, wymagających dokonania tzw. opłaty wstępnej


Rekrutacja ukryta

Kierownik/Inspektor Ochrony Fizycznej (SUFO)
2016-11-16 do końca 10 dni
Miejsce pracy: Stargard, Szczecin, Świnoujście
Region: zachodniopomorskie
Numer referencyjny: K/INS/ZP

link http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-in ... ottom_bd_1

Opis stanowiska:

Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w podległym terenie
Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracownikami
Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników ochrony
Sporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z usługą

Wymagania:

Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
Mile widziane zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej i pozwolenie na broń
Odporność na stres
Niekaralność
Dyspozycyjność
Znajomość obsługi komputera
Własny samochód i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zwrot kosztów użytkowania samochodu w celach służbowych
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Współpracę z renomowanymi klientami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."



Nie ma wymogu posiadania wykształcenia wyższego.

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU KIEROWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ

link http://www.praca.pl/poradniki/lista-sta ... r-889.html

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik ochrony fizycznej jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie nadzoru i koordynowanie działań podległych jednostek na określonym terenie. Kierownik zarządza zespołem pracowników ochrony fizycznej w danym oddziale agencji, kontroluje zgodność wypełnianych przez nich obowiązków z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz stan zabezpieczenia obsługiwanych obiektów, osób lub mienia. Osoba obsadzona na tym stanowisku zarządza procesem zatrudniania nowych pracowników ochrony fizycznej, oraz podwyższaniem kwalifikacji osób aktualnie zatrudnionych. Kierownik ochrony fizycznej kontaktuje się bezpośrednio z klientami agencji, przyjmuje zlecenia, konsultuje wykorzystanie określonych środków bezpieczeństwa w konkretnych przypadkach. Kierownik analizuje wyniki finansowe podległego działu i składa raporty na ręce przełożonych, zarządza także rekrutacją agentów ochrony na podległym terenie i nadzoruje ich działania.


WYMAGANIA

Wśród najczęściej spotykanych wymagań kwalifikacyjnych, najważniejszym jest oczywiście kwestia posiadanego wykształcenia – preferowani są kandydaci legitymujący się wykształceniem średnim lub wyższym.

Kierowniczy charakter stanowiska wymusza konieczność posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim podległych pracowników, oraz podejmowania strategicznych decyzji.

Niezwykle istotne jest doświadczenie zawodowe, pozyskane w agencji ochrony, w tym na stanowisku kierowniczym.

Formalnym wymogiem stawianym przed osobami zainteresowanymi pracą w tym charakterze jest konieczność posiadania licencji pracownika ochrony fizycznej, najlepiej II stopnia. (obecnie wpis na listę kwalifikowanych i legitymacja osoby dopuszczonej do broni palnej bojowej)

Wiedza z zakresu obowiązującego prawa, dotyczącego ochrony osób i mienia, oraz znajomość branży ochroniarskiej będzie także niezbędna.

Osoby zatrudniane w sektorze ochrony fizycznej, powinny posiadać odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne, pozwalające wykonywać pracę o wysokim poziomie ryzyka.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika ochrony fizycznej jest przede wszystkim obszar agencji ochrony, do podstawowych obowiązków kierownika należy organizowanie administracyjnych warunków dla funkcjonowania agencji, oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko kierownika ochrony fizycznej funkcjonuje w agencjach ochrony na terenie całego kraju.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 3000 złotych brutto miesięcznie i mogą wzrastać, w zależności od stażu pracownika i regionu w jakim dany oddział funkcjonuje.


Praca pełna wyzwań - zainteresowanym polecam.
Nie ma to jak jeść do syta, spać słodko i żyć beztrosko...

Wróć do „Zachodniopomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości