Reklama

Praca Hilton Warsaw Hotel - Security Officer

Awatar użytkownika

Topic author
Charlie
Szeregowy
Szeregowy
Status: Offline

Praca Hilton Warsaw Hotel - Security Officer

Postautor: Charlie » 09 lip 2018 21:54

Drodzy Forumowicze,

zachęcam do składania aplikacji (kobiety i mężczyźni).

Szczegóły oferty w linku poniżej.

http://jobs.hilton.com/staging/job/Secu ... 2M3FVVYT94

Można także aplikować mailowo. Szczegóły w kolejnym linku.

https://www.hotelcareer.pl/praca/hilton ... na-2099847
Stay safe
Charlie

Awatar użytkownika

pistol
Kapral
Kapral
Otrzymał/a podziekowań: 16 razy

Re: Praca Hilton Warsaw Hotel - Security Officer

Postautor: pistol » 09 lip 2018 23:20

Oczywiście wynagrodzenie nie podane. Jak mnie to mierzi. Twórz aplikację, dzwoń, przyłaź na rozmowę i się dowiesz.

Awatar użytkownika

Razorblade1967
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 8 razy
Otrzymał/a podziekowań: 681 razy

Postautor: Razorblade1967 » 10 lip 2018 06:22

pistol pisze:Oczywiście wynagrodzenie nie podane. Jak mnie to mierzi. Twórz aplikację, dzwoń, przyłaź na rozmowę i się dowiesz.

Ale co w tym dziwnego? W porządnych firmach Twoje wynagrodzenie to sprawa pomiędzy Tobą, a Twoim pracodawcą.

Awatar użytkownika

pistol
Kapral
Kapral
Otrzymał/a podziekowań: 16 razy

Postautor: pistol » 10 lip 2018 06:28

Ja bym chciał żeby ktoś ustawą narzucił obowiązek podawania choćby widełek wysokości wynagrodzenia w ogłoszeniu o pracę. Ile czasu dzięki temu by ludzie oszczędzili.

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 48 razy
Otrzymał/a podziekowań: 44 razy
Status: Online

Postautor: KarolWielki » 10 lip 2018 14:10

koło 2k netto, tak obstawiam

Awatar użytkownika

Razorblade1967
Generał Brygady
Generał Brygady
Podziękował: 8 razy
Otrzymał/a podziekowań: 681 razy

Postautor: Razorblade1967 » 11 lip 2018 08:59

pistol pisze:Ja bym chciał żeby ktoś ustawą narzucił obowiązek podawania choćby widełek wysokości wynagrodzenia w ogłoszeniu o pracę. Ile czasu dzięki temu by ludzie oszczędzili.

Wybacz, ale jesteś w błędzie... po raz kolejny: wysokość wynagrodzenia to sprawa pomiędzy pracodawcą i pracownikiem (i oczywiście organami powołanymi do kwestii kontrolnych i podatkowych), nie można wymusić ujawniania osobom trzecim (publicznie) wysokości czyjegoś wynagrodzenia, a umieszczanie takich informacji do tego się w sumie sprowadza.

Awatar użytkownika

yachim
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał/a podziekowań: 27 razy

Postautor: yachim » 13 lip 2018 01:14

Security Officer - to brzmi dumnie. Jeśli chodzi o zarobki to można tworzyć różne legendy. Praktyka pokazuje, że gdy ktoś nie podaje danych tejże sfery, tzn. że ma g*wno do zaoferowania. Ale legenda porządnej firmy mile widziana.

Awatar użytkownika

John Pluto
Plutonowy
Plutonowy
Podziękował: 180 razy
Otrzymał/a podziekowań: 88 razy

Postautor: John Pluto » 13 lip 2018 11:38

yachim pisze:Security Officer - to brzmi dumnie. Jeśli chodzi o zarobki to można tworzyć różne legendy. Praktyka pokazuje, że gdy ktoś nie podaje danych tejże sfery, tzn. że ma g*wno do zaoferowania. Ale legenda porządnej firmy mile widziana.

Nie będę się wdawał w szczegóły. Na początku 2018 r byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i dostałem pracę w Hiltonie jako pracownik ochrony. Po kolejnym kontakcie telefonicznym ze strony niezwykle miłej i sympatycznej pani z HR Hiltona usłyszałem jakie są warunki zatrudnienia (świetny pakiet socjalny, duże możliwości rozwoju w sieci Hilton, itp, itd - super) i jaka jest pensja - PODZIĘKOWAŁEM OD RAZU. Niestety, pomimo świetnego socjalu, warunki finansowe są ŚMIESZNE i przyznam, że mnie zatkało, bo absolutnie nie spodziewałem się po takiej potężnej, światowej korporacji, takich warunków finansowych oferowanych pracownikowi ochrony od którego wymaga się czegoś więcej niż tylko stania i pilnowania. Porażka. Nie podam wam kwoty brutto, którą mi zaoferowano ale zapewne domyślicie się ;) . Lepiej iść na budowę i pilnować bramy albo szlabanu na luzie i DUŻO WIĘCEJ ZAROBIĆ niż prężyć się w gajerze, nawijać po angielsku i sprawiać dobre wrażenie i udawać, że jest "super professional" za marną stawkę. Nie czaję tego trochę...ale taki jest fakt. [drapanie]

Awatar użytkownika

KarolWielki
Chorąży
Chorąży
Podziękował: 48 razy
Otrzymał/a podziekowań: 44 razy

Postautor: KarolWielki » 13 lip 2018 13:09

John Pluto pisze:
yachim pisze:Security Officer - to brzmi dumnie. Jeśli chodzi o zarobki to można tworzyć różne legendy. Praktyka pokazuje, że gdy ktoś nie podaje danych tejże sfery, tzn. że ma g*wno do zaoferowania. Ale legenda porządnej firmy mile widziana.

Nie będę się wdawał w szczegóły. Na początku 2018 r byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i dostałem pracę w Hiltonie jako pracownik ochrony. Po kolejnym kontakcie telefonicznym ze strony niezwykle miłej i sympatycznej pani z HR Hiltona usłyszałem jakie są warunki zatrudnienia (świetny pakiet socjalny, duże możliwości rozwoju w sieci Hilton, itp, itd - super) i jaka jest pensja - PODZIĘKOWAŁEM OD RAZU. Niestety, pomimo świetnego socjalu, warunki finansowe są ŚMIESZNE i przyznam, że mnie zatkało, bo absolutnie nie spodziewałem się po takiej potężnej, światowej korporacji, takich warunków finansowych oferowanych pracownikowi ochrony od którego wymaga się czegoś więcej niż tylko stania i pilnowania. Porażka. Nie podam wam kwoty brutto, którą mi zaoferowano ale zapewne domyślicie się ;) . Lepiej iść na budowę i pilnować bramy albo szlabanu na luzie i DUŻO WIĘCEJ ZAROBIĆ niż prężyć się w gajerze, nawijać po angielsku i sprawiać dobre wrażenie i udawać, że jest "super professional" za marną stawkę. Nie czaję tego trochę...ale taki jest fakt. [drapanie]

No, ale wg komendanta łódzkiego policji, nie chodzi wcale o pieniądze tylko o "misję". Również te słowa można przytoczyć do pracy w ochronie. Jeżeli nie jesteś pasjonata pracy w 4 gwiazdkowym hotelu, to nie masz czego tam szukać [2smiech]. To chodzi o pasję [smiejsie] [smiejsie]. Dlatego absolutnie z Tobą się zgadzam, lepiej posiedzieć na budowie niż w prestiżowym hotelu.

Wróć do „Mazowieckie”