Co kupujecie na Dzień Mamy?

Awatar użytkownika

Topic author
valuska
Szeregowy
Szeregowy
Otrzymał/a podziekowań: 1 raz
Status: Offline

Co kupujecie na Dzień Mamy?

Postautor: valuska » 20 maja 2019 12:32

Jest u was jakaś tradycja? Ja co roku kupuję mamie jakąś drobną biżuterię albo film na dvd, potem razem go oglądamy :) jako dziecko zawsze rysowałam laurki, mama jeszcze ma je schowane w specjalnej teczce :D Fajnie razem usiąść, pooglądać je i powspominać :)

Awatar użytkownika

justyn_j
Szeregowy
Szeregowy

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Postautor: justyn_j » 18 cze 2019 08:10

Dzisiaj można przerobić temat na "Co kupujecie prezent na Dzień Ojca" - pochwalę się, bo pierwszy raz mam już wcześniej prezent i to prezent [wydaje mi się] konkret. Zawsze kupowałem jakieś koszulki albo alkohol. W tym roku tato dostanie voucher na przejażdżkę za kierownicą Porsche po torze wyścigowym :D

A mamie zazwyczaj kupujemy perfumy albo kosmetyki, ale to już siostra załatwia :p

Awatar użytkownika

Mad Matt
Porucznik
Porucznik
Podziękował: 290 razy
Otrzymał/a podziekowań: 93 razy

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Postautor: Mad Matt » 24 cze 2019 14:27

Mamie w tym roku pojechałem standardem, kwiaty plus kolacja i spacer :)

Tacie złożyłem tylko telefonicznie życzenia, a na prezent wybrałem mu fajna zabawkę czarnoprochową, ale to dopiero mu przekażę jak będę z wizytą po okresie urlopowym :)

Obecnie sam jestem tatą, i mam specjalny segregator do którego zbieram prace mojej cudownej córci. Będzie co wspominać :D

Wróć do „Hyde Park”